начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

наследство

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


наследство

Мнениеот extrapwwn » 21 Юли 2018, 18:08

Здравейте имам следните въпроси ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен поради факта че съм в чужбина и немога да си свържа с компетенто лице. Имам следния въпрос наследник съм на една къща с леля ми и още един човек къщата е на 3 етажа но няма точно и ясно написано на кого е всеки етаж поради факта че не сам в България те са започнали ремонт на един от етажите без мое позволение в този случай аз какви права имам и как би трябвало да постъпя много ще съм благодарен ако някой ми помогне за да знам какво ме очаква и към кой интитуций да се обърна
extrapwwn
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юли 2018, 17:55

Re: наследство

Мнениеот ivan_lawyer » 22 Юли 2018, 13:52

Адвокат съм със стаж, тоест опитен съм и сега първо трябва да изясните квотите, тоест процентите собственост.
Касае се за управление на частна съсобственост, където всеки може да упражни права, но и всеки може да възрази.

Например - цвета на боята, с която се лакира дограмата, например по целта на ремонта.

Тоест, никой не може да ви властва над имота, в частност и на вкуса.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5236
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


cron