начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Права при липса на брак

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Права при липса на брак

Мнениеот ivelinamiteva » 12 Фев 2017, 16:02

Здравейте,
живеем с партньора ми на семейни начала и имаме дете на 11 години.
Апартамента,в който живеем е негов-предписан му е миналата година,с доглеждане(от родителите му).
Господина иска да напусна жилището му,но детето иска да остане тук.
Бих желала да попитам имам ли някакво законно право да отглеждам детето си в неговия апартамент до навършване на пълнолетие на детето?
Аз имам апартамент в друг град в страната(предписан ми е от моите родители,които живеят в него),който е далеч и не е опция да отида там с детето.
Благодаря предварително!
ivelinamiteva
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Фев 2017, 15:50

Re: Права при липса на брак

Мнениеот katerinakuch » 10 Сеп 2017, 15:29

Към момента нямате законно право да оставате в жилището на приятеля си, ако той желае да напуснете.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron