начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Купувача се крие....

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Купувача се крие....

Мнениеот tania_vas1 » 26 Май 2017, 15:50

Здравейте, при мен възникна следната неприятна ситуация: Продадох собствения си автомобил на човек, който вече 5-6 месеца не "намира време" да посетим нотариус, за да се прехвърли МПС-то на негово име. Нямаме подписан предварителен договор за покупко-прдажба. Големия талон и всички останали документи са в мен. Как да постъпя? Ходих в полиция и от РПУ-то ми отговориха, че нищо не могат да направят....Възможно ли е да нямам права??? Има много теми за криещи се продавачи, но на подобна като моята ситуация не попаднах. Моля помогнете ми!!!
tania_vas1
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Май 2017, 15:40

Re: Купувача се крие....

Мнениеот barakuda » 26 Май 2017, 15:58

Първо - научи пълния член. Второ - обяви таралясника за откраднат. Трето - мисли малко следващия път.
barakuda
Потребител
 
Мнения: 216
Регистриран на: 08 Ное 2013, 20:11

Re: Купувача се крие....

Мнениеот tania_vas1 » 26 Май 2017, 16:33

Приемам забележката и съвета. Благодаря! :)
tania_vas1
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Май 2017, 15:40

Re: Купувача се крие....

Мнениеот nk7702n » 26 Май 2017, 17:32

Имате права, но зависи дали сте бил подведен по някакъв начин от купувача, какви са били уговорките помежду ви, платена ли е определена парична сума за автомобила и др. В зависимост от всички факти и обстоятелства може да бъде преценено дали има смисъл да подавате жалби срещу купувача или не.
nk7702n
Старши потребител
 
Мнения: 6454
Регистриран на: 01 Юли 2010, 11:02


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 40 госта


cron