начало
ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери

конкурс за нотариуси

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот ji » 05 Фев 2004, 15:59

Колеги, без да ви отчайвам - на писмения изпит почти всички минават - там проблем няма . За устния просто този, който не плати скромната сумичка от 10000лв. НЕ Е ЗА нотариус!!! Сори.
ji
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Май 2004, 20:36

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот hzdh » 06 Фев 2004, 09:22

че това пари ли са?
hzdh
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот amigo » 09 Фев 2004, 23:14

da. 50 000 ewro.
sled nqkolko dni 6te publikuwam imenata na spe4elilite ot nqkolko grada..(bude6tiq konkurs)
da widim dali 6te sum poznal sled nqkolko meseca... po- ubeditelno ot towa- nema kak
amigo
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот Konkurencia » 12 Фев 2004, 22:50

знае ли някой кои ще са членовете на комисията, дали вече е назначена
Konkurencia
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот Питащ » 13 Фев 2004, 09:43

Колеги, знае ли някой дали в сградата на МП е обявен списъка на допуснатите за конкурса за нотариуси?
Питащ
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот 69 » 13 Фев 2004, 09:56

Вчера се обаждах да МП и оттам ми казаха, че след 20.02.2004 г. в сайта на МП ще има изложен списъка на допуснатите, а и на недопуснатите кандидати в конкурса. На мен обаче не ми става ясно, от тази дата ли ще тече 7-дневния срок за оправяне на нередовните документи, ката, както изисква Наредбата.
Въпросът остава открит:-(
69
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот Знаещ » 13 Фев 2004, 10:02

Седмодневния срок за изправяне на нередности по документите необходими за допускане до конкурса започва да тече от датата когато са обявени списъците на таблото в сградата на МП, защото по една или друга причина, независеща от МП страницата им в интернет може да не е активна.
Знаещ
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот donna2 » 13 Фев 2004, 15:08

питах отговориха ми че списъците ще бъдат обявени края на другата седмица
donna2
Потребител
 
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Юни 2004, 18:48

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот 69 » 13 Фев 2004, 15:16

Това означава, че трябва да се следи във всеки един момент дали случайно не са ги изнесли, считано от 16 до 20.02.2004 г.
69
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот 69 » 13 Фев 2004, 15:19

И още нещо. Колеги, нека този, който разбере нещо за изнасянето на тези прословути списъци, да драсне датата, за да може всички да я научим. Това се включително и за мен. Благодаря!
69
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот 06012004 » 18 Фев 2004, 00:45

някой знае ли дали вече са обвили в сградата на министерсто на правосъдието списъците с допуснатите до конкурса за нотариуси кандидати и списъка с подалите нередовни документи за участие в същия конкурс.Бих Ви бил благодарен ако някой ми отговори!
06012004
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот **az?* » 19 Фев 2004, 12:37

EHOOO, Zapovedta e izliazla v4era = 18.02.04 i e pyblikyvan av web-site na Ministerstvoto.

No ima goliam problem = ima hora, na koito im e otkazano da se iavat na konkyrs, zachtoto sa "osadeni" za ymichleni prestaplenia ?????? nechto koeto ABSOLUTNO ne e viarno!!!!! kakavto e moiat sly4ai !

"Представеното свидетелство за съдимост не е в съответствие с изискванията на чл.8, ал.1, т. 4 от ЗННД, във връзка с чл.31, ал.3 от Наредба № 1 за организацията и работата на бюрата за съдимост."

az nichto iavno ne razbiram ! az ne sam osajdana izobchto!

чл.8, ал.1, т. 4 от ЗННД = "Чл. 8. (1) Правоспособност на нотариус може да придобие дееспособно физическо лице на възраст до 60 години, което е само български гражданин и отговаря на следните изисквания: ....
4. не е осъждано на лишаване от свобода за умишлено престъпление, независимо че е реабилитирано;"

Iavno chte triabva da objalvame zapovedta v 7 dneven srok! no az sam v tehni4eska nevazmojnost - namiram se na 2000 km i zatova VI MOLIA : ako niakoi senamira v sachtata sityacia kato men - molia da objalva zapovedtta !!!!
ili da mùi kaje kak bih mogla d ago napravia 4rez Internet
Merci za sadeistvieto !

margaritka@abv.bg
**az?*
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот badu » 19 Фев 2004, 12:56

spored men mojesh da si izgotwish jalbata i da q podadesh chrez poznat adwokat (izprati mu i pylnomoshtno).
badu
 

datata

Мнениеот margcha » 19 Фев 2004, 12:58

Spisacite sa obuiaveni v4era na 18.02.2004
ima gi i v web-site na Ministerstvoto !
OBJALVAITE, kolegi, objalvaite!
zachtoto ima osnovnaia bidon!
ne znam kakvo e gledal Ministara, no ... ima osnovanie za objalvane!
YSPEH !
margcha
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Яну 2004, 16:21

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот zakon4o » 19 Фев 2004, 13:01

po -dobre si izvadi novo svidetelstvo i go podai v ministerstvoto.
zakon4o
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот **az?* » 19 Фев 2004, 13:05

Merci, za savetite chte se gi posledvam !
**az?*
 

Re: datata

Мнениеот donna2 » 19 Фев 2004, 13:58

а защо да не представят в срок необходимите документи
аз разгледах списъка на неродовните документи - много колеги са представили удостоверение от работодател то не е официален документ ,такъв е трудовата/служебната книжка или УП 3 , много от свидетелствата за съдимост не са редовни имат ли подпис на секретар и на съдия /или има само подпис на секретар /, при разлика в имената се издава удостоверение за идентичност на имената ,мисля че най добре е да представят необходимите документи
donna2
Потребител
 
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Юни 2004, 18:48

Re: datata

Мнениеот aaa » 19 Фев 2004, 17:32

Колеги текста е "Представеното свидетелство за съдимост не е в съответствие с изискванията на чл.8, ал.1, т.4 от ЗННД, във връзка с чл.31, ал.3 от Наредба №1 за организацията и работата на бюрата за съдимост. "Какво по-точно искат да кажат с това? Също не съм осъждан и въобще не съм гледал какво пише на това свидетелство, което го представих в МП.Явно трябва да извадя ново и пак да го пратя
aaa
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот кандидат » 19 Фев 2004, 22:23

Колеги, знае ли някой какво точно свидетелство за съдимост трябва да се представи и също дали срока за подаване на документи е бил удължен, защото има доста хора подали документи след 06.02
кандидат
 

Re: конкурс за нотариуси

Мнениеот Ulalum » 19 Фев 2004, 23:32

Това, че документите трябва да са представени в канцеларията до 06.02.2004г. е написано на страницата на Министерството, а не в закона. Затова тези, които са си подали документите по пощата в последния ден на срока не са го пропуснали.
Ulalum
 

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


cron