начало
Конституционният съд се заема със съдебната медиация Конституционният съд се заема със съдебната медиация

Книга за похвали и оплаквания

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Книга за .......оплаквания

Мнениеот aleksandar.sabotinov » 15 Дек 2011, 18:05

poli_g написа:
poli_g написа:Има някакъв технически проблем със сайта и конкретно в раздел за юристи. При мен не за първи път.
Многократно системата изисква парола за достъп, многократно бива въвеждана и когато излъча мнението си- о, чудеса отново ми е нужна парола......


Не разбирам какъв е този технически феномен, но не е само при мен- наскоро и колеги ми се жалваха, днес отново ми изпитвате нервната система, явно, но! Бъдете така добри да оповестите кога ще бъде коригиран, за да не си губя времето там.


Може ли да изпратите на info@lex.bg скрийншот от екрана, когато форума отново ви иска многократно проблемната парола? Това ще ни помогне да се ориентираме какъв точно е проблема и ситуацията при вас.
aleksandar.sabotinov
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2005, 15:28

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Гост. » 15 Дек 2011, 18:24

Да видим- като отчитам, че и този път ми иска двукратно парола ( а преди малко излъчих мнение в друга тема), трябва първо да ми обясните стъпка по стъпка как да направя, това което искате( вече уточних, че не съм специалист). Останалото е въпрос и на желание. Благодаря.

за втори път ( вече си изработих навици- копирам си мнението и излъчвам поста...) се повтори описаната по-горе ситуация.

трети
четвърти- ако и този път не стане, не участвам.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот aleksandar.sabotinov » 16 Дек 2011, 14:59

poli_g написа:Да видим- като отчитам, че и този път ми иска двукратно парола ( а преди малко излъчих мнение в друга тема), трябва първо да ми обясните стъпка по стъпка как да направя, това което искате( вече уточних, че не съм специалист). Останалото е въпрос и на желание. Благодаря.

за втори път ( вече си изработих навици- копирам си мнението и излъчвам поста...) се повтори описаната по-горе ситуация.

трети
четвърти- ако и този път не стане, не участвам.


Изпратих ви писмо на мейла, който сте дали при регистрацията ви в lex.bg. Писмото съдържа въпроси и инструкции как да процедираме, за да установим какъв е проблема.
aleksandar.sabotinov
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2005, 15:28

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот satir » 18 Дек 2011, 23:30

мога ли да Ви попитам? Защо аз Никога нямам проблеми, а Вие, Винаги... От мен ли е, или от Вас? М?
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Гост. » 19 Дек 2011, 00:04

сатир, нямам обяснение за себе си защо изобщо потеглям на сарказмът ти, но все пак, ако не ти е известно- имаш всякакви права да питаш доколкото си модератор или не знам какво още тук, друг е въпросът дали ще получиш отговор.

За "Вие" не знам и не се интересувам, но когато АЗ имам проблем, който продължава повече от седмица го отнасям до съответната тема.
До теб не съм адресирала нищо.
Освен ако ти не се идентифицираш с ника aleksandar.sabotinov , но ако ти си този юзър- не искам помощ от теб, в този смисъл си свободен да изтриеш съобщенията ми.
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Pause » 23 Дек 2011, 15:00

Здравейте!
Получавам на имейла си ,от другите участници по някога с дни по късно инфо-съобщения по дадена тема или понякога изобщо не получавам.Днес например получавам по късно съобщение …
Нека администраторите определят ,от какво естество е проблема.
Аватар
Pause
Активен потребител
 
Мнения: 1615
Регистриран на: 29 Авг 2008, 16:14

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот aleksandar.sabotinov » 23 Дек 2011, 15:17

Pause написа:Здравейте!
Получавам на имейла си ,от другите участници по някога с дни по късно инфо-съобщения по дадена тема или понякога изобщо не получавам.Днес например получавам по късно съобщение …
Нека администраторите определят ,от какво естество е проблема.


Днес поради голямото количество коледни картички, които се изпращат, е възможно да има закъснения до половин час на писмата.
Ако продължите да имате същите проблеми и следващите дни, пратете ни писмо на Info@lex.bg
aleksandar.sabotinov
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2005, 15:28

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот valerieva_d » 15 Яну 2012, 19:48

sava написа:
city24 написа:Може ли г-жа/ца Стефанова да ми предостави парола за "форум за юристи"

Тцъ тва се предоставя на юристи с по особен статут и аз не знам какъв е , щот и на мен не ми дават , ама търпеливо чакам да ми се случи нещо по особено .Та , белким мога поне да чета апокрифните писания на дрОгарите -зидари

добре де, нали пише за юристи и студенти по право, искам и аз достъп до там, копие от диплома ли да приложа , за да получа достъп :D :roll:
valerieva_d
Потребител
 
Мнения: 442
Регистриран на: 15 Яну 2012, 19:23

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот satir » 06 Фев 2012, 07:31

valerieva_d написа:
sava написа:
city24 написа:Може ли г-жа/ца Стефанова да ми предостави парола за "форум за юристи"

Тцъ тва се предоставя на юристи с по особен статут и аз не знам какъв е , щот и на мен не ми дават , ама търпеливо чакам да ми се случи нещо по особено .Та , белким мога поне да чета апокрифните писания на дрОгарите -зидари

добре де, нали пише за юристи и студенти по право, искам и аз достъп до там, копие от диплома ли да приложа , за да получа достъп :D :roll:

четете внимателно, тука сичко си пише!
lex.bg написа:Форум за юристи
Разделът е достъпен само за юристи и студенти по право, чрез парола, получена след изпратено писмо на info@lex.bg.
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Гост. » 07 Мар 2012, 17:14

info@lex.bg

16:02 (отпреди 9 минути)

до мен
Здравейте poli_g,

Вие получавате това известие защото доклада за мнение "Re: развод взаимно
съгласие" в тема "развод взаимно съгласие" в "forum.lex.bg" беше изтрито от
модератор или администратор на форума.


Няма да ви представлява трудност да ме уведомите за решението си.
Заличавате доклада, защото..... ( все ще разбера от две думи само).
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот consultant » 07 Мар 2012, 22:09

poli_g написа:Няма да ви представлява трудност да ме уведомите за решението си.
Заличавате доклада, защото..... ( все ще разбера от две думи само).

Модераторските опции са две - затваряне на доклада или изтриване на доклада. И в едния и в другия случай докладът се заличава от съответното мнение, чийто обект е бил. Въпрос на преценка от страна на модератора е какви последващи действия да предприеме след като се запознае с доклада - изтриване/модериране на докладваното мнение/тема и предупреждение към автора на мнението или директно бан и изтриване на мнението/темата.
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Гост. » 07 Мар 2012, 22:11

т.е., да разбирам ли, че докладът следва да е аргументиран, както и че последващото субективно мнение на модератор и администратор е въпрос на .... субективизъм?
Гост.
Старши потребител
 
Мнения: 9438
Регистриран на: 25 Яну 2013, 17:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот consultant » 07 Мар 2012, 22:15

poli_g написа:че последващото субективно мнение на модератор и администратор е въпрос на .... субективизъм?
е да не сме роботи :wink:
poli_g написа:докладът следва да е аргументиран
:roll:
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот mmjce » 23 Мар 2012, 10:58

Здравейте. Има технически проблем при изпращане искането за получаване парола за "форум за юристи".Сървъра изпраща множество идентични съобщения за грешка / хостът ММ_....... не може да бъде намерен... проверете правилно ли е записан адреса/. Е правилно е изписан!
Моля предложете друг вариант за изпращане на искането освен с Ootbok exspres, или просто изпратете парола за достъп на e-mail mm_lawyer@abv.bg Благодаря предварително.Поздрави.
mmjce
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Мар 2012, 23:01

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот satir » 25 Мар 2012, 19:11

mmjce написа:Здравейте. Има технически проблем при изпращане искането за получаване парола за "форум за юристи".Сървъра изпраща множество идентични съобщения за грешка / хостът ММ_....... не може да бъде намерен... проверете правилно ли е записан адреса/. Е правилно е изписан!
Моля предложете друг вариант за изпращане на искането освен с Ootbok exspres, или просто изпратете парола за достъп на e-mail mm_lawyer@abv.bg Благодаря предварително.Поздрави.

като казвам "четете внимателно..." имам предвид точно това: четете внимателно!!!- тука сичко си пише. не, не е Оутлук Експрес единствения вариант за изпращане на писмото с искане за парола. просто не кликайте върху адреса на инфо@лекс.бг, а го копирайте и използвайте собствения си мейл клиент. във ващия случай, кликайки на мейла на инфо... се отваря клиентът ви за електронна поща по подразбиране във вашата ОС, която очевидно е вин... в моя случай, ако направя като вас ще ми се отвори Еволюшън. ако искате да използвате Оутлук, първо го конфигурирайте, но по-добре не си губете времето с това. отворете абв.бг, логнете се и напишете едно простичко писъмце от два реда, поставете копирания мейл на мястото на получател и търпеливо изчакайте отговора от администратор.
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот r_rizoff » 25 Апр 2012, 12:43

Здравайте, бих искал да обърна внимание на администраторите на форума.
Тъй като аз лично се сблъсках с този малък, но дразнещ проблем.
Използването на PHPbb дава възможност на различни люде да правят промени в превода от английски език на български (или поне така ми бе обяснено), след което ъпдейтват файла и си поставят ANCHOR текст (линк) към тяхната страница в футъра на форума.
С изненада установих, че някой е сторил това и при вас и ви споделям, за да го остраните. Освен ако не искате да правите безплатна реклмата на някого..................
Лицето е променило цвета на линка за да не се вижда от потребителите, но той все пак се вижда от Google!

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style created by David Jansen @ IDLaunch
Превод: web-hosting.bg
r_rizoff
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Яну 2010, 21:08

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот policexpert » 01 Сеп 2012, 00:40

Моля за Линк от който да вляза в Електронната ми поща : .......@lex.bg
policexpert
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Яну 2008, 16:13

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот consultant » 01 Сеп 2012, 09:57

policexpert написа:Моля за Линк от който да вляза в Електронната ми поща : .......@lex.bg

consultant написа:
dfani написа:Здравейте ! Как мога да вляза в пощенската си кутия в lex.bg ?

Дългият начин - http://lex.bg/front - горе в дясно влизате в профила си и там ще намерите линка към пощенската си кутия.
По краткият начин http://webmail.lex.bg/ - влизате с Вашето потребителско име и парола
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот nov4ovek » 06 Сеп 2012, 17:06

Re: Младши инспектор в Агенция Митници-конкурс vol. 2
от nov4ovek » 07 Сеп 2012 12:46 am

maria__simova написа:
Здравейте Честит празник!Правя хороскопи на цена 20лв!Повече подробности на лични съобщения!

Свържи се с комисията им предложи фифти/фифти. Така ще имаш клиентела, а пък те ще си оптимизират кандидате и умните кандидати няма да си губят времето в четене.
Може поне да опиташ при портиепите да разлепиш съобщения.
/Съветите ми са БЕЗПЛАТНИ. Нищо лично./


МОДЕР CONSULTANT - задействай се това си е СПАМ отвсякде !
И това в полето до бутон лични е СПАМ НАЛИ ?


nov4ovek

Мнения: 18
Регистриран на: 22 Авг 2012 08:56 pm
nov4ovek
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Авг 2012, 12:26

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот nikiboy » 14 Сеп 2012, 23:16

Защо по default ЛС са изключени?
А щом са изключени, нека да не могат да И ДА ПРАЩАТ, не само да получават.
Тъпо е някой да те помоли за съвет, да искаш да му отговориш и да не можеш. Още по-тъпо е, че този човек разчита на форума и на това да описва 10-15 мин проблема си.
:)
Лека вечер на всички :D
Не съм адвокат, a любител на правото !
nikiboy
Потребител
 
Мнения: 983
Регистриран на: 31 Авг 2006, 08:05

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта


cron