начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Книга за похвали и оплаквания

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот etere_ » 21 Сеп 2012, 19:57

Имам и аз едно предложение. Ако може опцията "Виж активните теми", да се вижда от всяка страница на форума, и от всеки подфорум, а не само на началната страница, както сега.
Благодаря.
etere_
Младши потребител
 
Мнения: 46
Регистриран на: 14 Юли 2012, 18:57

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот votpuska » 24 Дек 2012, 23:34

За съжаление няма форма за контакт с администраторите (странно защо?) затова ще изкажа тук негодуванието от тъсачката: МНОГО Е СКАПАНА. Ето ви линкове към два скрийн-шота за доказателство как ако не е въведено точно цялото име на дадения норм. акт и не е с главни букви нищо не излиза http://prikachi.com/images.php?images/295/5650295i.jpg и http://prikachi.com/images.php?images/296/5650296L.jpg Ами обадете се на "компютърджиите", които са ви правили сайта и направете рекламация за тая пуста търсачка, цяло мъчение е да намериш един закон, то по-лесно през гугъл да търся във вашия сайт отколкото с вътрешната.

Не мога да разбера също така защо липсва УКАЗ № 904 ЗА БОРБА С ДРЕБНОТО ХУЛИГАНСТВО ето вижте няма такъв http://prikachi.com/images/294/5650294w.jpg а същевременно имате правилник за прилагането му (http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135495929) как да си го обясня това - указът е отменен, а правилникът му е в действие?!?
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот emilgrigorov » 26 Дек 2012, 07:23

До колкото има значение мнението ми, Док е прав. На мен лично не ми пречат промените в постовете му. Предвид спецификата на разговорите напоследък, дори считам, че е в полза и на изясняването, и на свободния израз, възможността да промениш, или изтриеш мнението си. Горното - включително и по отношение намесата на модератора.
Може да си се пенявиме от време на време, но това си е в интерес на дискусията. Изразни средства, един вид.
Carthago delenda est.
emilgrigorov
Активен потребител
 
Мнения: 2836
Регистриран на: 21 Яну 2012, 11:11

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот votpuska » 28 Дек 2012, 23:45

Добре де, каква й е цаката на тази търсачка? Кое е по-специалното което трябва да правя за "да мога да работя с нея"? Ти примерно как намери указа?
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот neutralen » 04 Яну 2013, 20:23

:shock: Прави впечатление, че от известно време юзърите се титулуват служебно по някакви критерии, поради което обстоятелство, с оглед титлата си, някой може да се обърне към останалите юзъри с думите на Пегъзи Музовски:
"Здравейте простолюдие ! Къде съм аз, къде сте вие ?" :wink:
Добре е да обявявате и длъжностите - админ и модератор, щото някой заблуден юзър може да се обърка и да почне да спори с началството и да станем на кълбета. :idea:
Още веднъж поздрави за Новата 2013 г ! :D Който не харесва песента - да не я слуша :!:
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот tatiana.stefanova » 04 Яну 2013, 22:51

Прави впечатление, че от известно време юзърите се титулуват служебно по някакви критерии


Ранговете на потребителите се определят на база брой мнения и са свързани с допълнителни функции, които ще ползват потребителите от съответната група, след като бъде ъпдейтната платформата на форума към по-нова версия.

Очаквам и нови ОУ, както оповестиха, но последно до 27.12. нямаше такива


Здравословни неблагополучия отложиха (надяваме се за кратко) обявяването на правилата за ползване на форума.
tatiana.stefanova
Site Admin
 
Мнения: 57
Регистриран на: 21 Ное 2002, 19:33

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Melly » 05 Яну 2013, 00:12

tatiana.stefanova написа:
Прави впечатление, че от известно време юзърите се титулуват служебно по някакви критерии


Ранговете на потребителите се определят на база брой мнения и са свързани с допълнителни функции, които ще ползват потребителите от съответната група, след като бъде ъпдейтната платформата на форума към по-нова версия.

Очаквам и нови ОУ, както оповестиха, но последно до 27.12. нямаше такива


Здравословни неблагополучия отложиха (надяваме се за кратко) обявяването на правилата за ползване на форума.


Уважаема г-жа Стефанова,

Позволете да изразя мнение по въпроса за категориите "потребител". Едва сега обърнах внимание на това нововъведение. :roll:
Има една мъдра мисъл:
"Количествените натрупвания невинаги водят до качествени изменения".
Та в този ред на мисли считам, че ползвайки количествения критерий е възможно обикновените юзъри да бъдат заблудени относно "качествата" на потребител с висок ранг.
Примери - доста. Прехвърлих набързо някои юзъри, към които храня дълбоко уважение, защото наистина са доказани професионалисти и при които качеството доминира над количеството , но според вашия единствен количествен критерий попадат в по-долен ранг от моя на "старши потребител".
Тъй като се считам по-близо да техния професионализъм,
то МОЛЯ да уважите искането ми да понижите моя ранг.
Не приемам факта, че единствено броят мнения е определящият критерий за ранга, който давате на съответния потребител.

П.П. Оздравявайте бързо, и успешна 2013 за целия екип на Lex.bg!
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот emilgrigorov » 05 Яну 2013, 07:51

Честита Новата 2013 година, на Началството, Скъпите ни Ст.П., на всички активни П. и всю остальную непьющую сволочь :!:
Адмирирам нововъведението, асоциативно с необходимостта да записвам рождената си дата барабар с ЕГН-то в редица документи и други хвърчащи бележки по формуляри, разработени и спуснати от органите, и с изобретателността на Московския милиционер, положил печат на електронния ми самолетен билет на летище Шереметьево 2 преди няколко години, хвърляйки в потрес мен и всички останали на километричната опашка (очередь) от транзитно преминаващи през четвъртия по ред, Неговия пост пасажери, преди това щателно разути и разсъблечени, с обувки в ръка ...
Снощи, в едни друг сайт с идентични нововъведения, забелязах по отношение адв. Иванов етикета "Мл. П.". Споделяйки с него и наблягайки на унизителното му социално местонахождение, си позволих да изтъкна собствения си висок статус на Акт.П. , извоюван с кометентност, безпристрастност, постоянство и любов към ближния/ближната такива, все положителни качества, присъщи на скромната ми особа.
Адв. Иванов, с присъщото си, вродено и шлифовано в годините вярно усещане за всемирната правда и неправда, улови незабавно сегрегационния нюанс по полов признак, предвид "Че на него е възможно да му викат Мл. П., но някак си не върви за Поли да кажеш "Старша Педалка", някак си", употребявайки Поли като съществително - нарицателно, надхвърлящо измеренията на настоящия сайт.
Честита Новата 2013 година, другари милиционери :lol:
Carthago delenda est.
emilgrigorov
Активен потребител
 
Мнения: 2836
Регистриран на: 21 Яну 2012, 11:11

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Melly » 05 Яну 2013, 12:18

Ей така се набират точки, Григоров. С празнодумие....
Въпреки това, ЧЕСТИТА НОВАТА 2013 и нека за теб е на здраве, и късмет!
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот satir » 06 Яну 2013, 08:53

мрън, мрън, мрън... аман! ранговете не са нито нещо невиждано, нито нечувано. така е откакто сайт сайтува... има ги във всички платформи и е въпрос на желание опцията да бъде активирана. и да, критерия е брой публикации на участника. нали се сещате, или пък не се... :))), че да се оценава качеството им би било доста субективно.
Melly написа:Ей така се набират точки, Григоров. С празнодумие....
...

да, така се набират...:
huligan написа:
Melly написа:
Ужасно съжалявам...,
Нямам село :? :? :?


И се включи в темата само за да го кажеш !?!

Я от мен един лаф от Ловешко (що ли пък той ми дойде на ум :roll: ):
"Тоо/таа а толкова прос/проста, че ако не брОи дереците по джидЕто не моо съ прибЕре у тях си."

*джиде` -шосе :)

п.с. дори само да се повдига въпроса е повече от заядливо и хейтърско, но защо ли не съм изненадан.
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Melly » 06 Яну 2013, 13:04

satir написа:мрън, мрън, мрън... аман! ранговете не са нито нещо невиждано, нито нечувано. така е откакто сайт сайтува... има ги във всички платформи и е въпрос на желание опцията да бъде активирана. и да, критерия е брой публикации на участника. нали се сещате, или пък не се... :))), че да се оценава качеството им би било доста субективно.
Melly написа:Ей така се набират точки, Григоров. С празнодумие....
...

да, така се набират...:
huligan написа:
Melly написа:
Ужасно съжалявам...,
Нямам село :? :? :?


И се включи в темата само за да го кажеш !?!

Я от мен един лаф от Ловешко (що ли пък той ми дойде на ум :roll: ):
"Тоо/таа а толкова прос/проста, че ако не брОи дереците по джидЕто не моо съ прибЕре у тях си."

*джиде` -шосе :)

п.с. дори само да се повдига въпроса е повече от заядливо и хейтърско, но защо ли не съм изненадан.

Оооо, за много години, стар познайнико (с двата ника) !
Шо ли да се учудвам, на списванията ти. Откъде при теб познания в правната материя, че да оценяваш "качеството". С лупа да ги търси човек, не може да открие такива наченки в мисловната ти дейност. Ти си по "количеството". :lol: :lol: :lol:

П.П. Как е, как е по ширините и височините на Кастъндайл? :D
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот emilgrigorov » 06 Яну 2013, 18:25

Melly написа:Ей така се набират точки, Григоров. С празнодумие....
Въпреки това, ЧЕСТИТА НОВАТА 2013 и нека за теб е на здраве, и късмет!

+1
+1 и за новата, +1 и за 2013-тата, и за здравето, и за късмета, и за всичкото останало най-най-хубаво :lol:

... дарявам ти 4000 от своите мнения. За теб остава да приемеш с благодарност дарението и сделката е финализирана. Техническото изпълнение се възлага на системния администратор...


Първо на първо, виж пожеланията ми по-горе и по-по-горе, относно новата 2013г, щото се отнасят и до тебе.
И, второ на второ, с благодарност приемам 4000-те хиляди, и незабавно ги обявявам за продажба/замяна за материални блага и други ценности или лъскави предмети.
Carthago delenda est.
emilgrigorov
Активен потребител
 
Мнения: 2836
Регистриран на: 21 Яну 2012, 11:11

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот satir » 06 Яну 2013, 18:53

кой е по количеството се вижда по-горе :) принципни забележки към казаното от мен имаш ли или ще го караме лично?! а мисълта е откриваема и видима само от друга мисъл- лупата не помага. тъй като безсмислените разговори ме дразнят аз спирам.
п.с. аз съм гражданин на света
едит: за съвсем кратък миг се изкуших, да лепна неколко линка към постове от типа "благодаря, satir", "satir помагай..." :DDD но само за кратък миг :))))))) иде новата платформа на форума, очакват се писъци "къде са ми личните съобщения", "не мога да си редактирам поста", "как да куотвам" etc. все пак се надявам ръководството на сайта да си е направило изводите от предишната промяна и да не се стига до там.
http://www.youtube.com/watch?v=CZo12LIWqYw
Аватар
satir
Активен потребител
 
Мнения: 1984
Регистриран на: 15 Мар 2007, 16:56
Местоположение: те тукa те...

Re: Книга за похвали и оплаквания

Мнениеот Melly » 08 Фев 2013, 15:42

Ако това дето се случва днес с излъчване/промяна на излъчен постинг е новия повей на платформата на форума, моите "поздравления", СатИрчо - навярно предложенията ти са одобрени от Ръководството.

Но мисля, че трябваше предварително да оповестите новите условия!
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 25 госта


cron