начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Мнения за ВТУ "Право" от студенти и завършили там!

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ok

Мнениеот kdamyanov » 19 Авг 2008, 00:37

Благодаря на всики включили се по темата.Сега се чувствам по-мотивиран да продължа напред.
kdamyanov
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Авг 2008, 12:12

Мнениеот ivankavrakov » 19 Авг 2008, 08:25

advokat__nikolov написа:ЕКЛЕСИЯ се казва


Ти мен не ме учи.В Рим е било това дето викаш.От лекции го знам.


УЖЯС, УЖАС!
А бил учил история! Еклесията си точно в Атина! И се е гласувало чрез преброяване на гласовете. Гласуването чрез вдигане на шум се е използвало в Спарта.

Ако си научил правото както историята, просто нямам думи.

Само потвърждаваш, че няма никакво значение къаде и какво учиш, А е от значение как го учиш.

Познавам преподавателите и в двете специалности - история и право, във ВТУ. И мога с ръка на сърцето да кажа, че са на доста добро ниво. А за студентите какво да кажем - темерути има навсякъде.
kdamyanov, залягай над учението и не се притеснявай от нивото във ВТУ.
ivankavrakov
Потребител
 
Мнения: 284
Регистриран на: 26 Сеп 2007, 08:10
Местоположение: някъде в България

Мнениеот Hristov838 » 19 Авг 2008, 12:16

Николов, ти още ли си в този форум?! Ти предполагам, че си от тези хора, чиято мисия в живота им е да дразнят останалите. При положение, че не си завършил или не учиш Право във ВТУ, мнението ти в тази тема е напълно ненужно. Аз съм завършил там и гарантирам, че специалността е на ниво СУ, за разлика от там където учиш ти в момента и където на повечето изпити се минава я с тест ,я с курсова работа, я по някакъв друг- изключително лесен начин! Айде да не започваме една друга тема...
Hristov838
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 10 Яну 2008, 18:53

Мнениеот advokat__nikolov » 19 Авг 2008, 15:09

ivankavrakov написа:
advokat__nikolov написа:ЕКЛЕСИЯ се казва


Ти мен не ме учи.В Рим е било това дето викаш.От лекции го знам.


УЖЯС, УЖАС!
А бил учил история! Еклесията си точно в Атина! И се е гласувало чрез преброяване на гласовете. Гласуването чрез вдигане на шум се е използвало в Спарта.

Ако си научил правото както историята, просто нямам думи.

Само потвърждаваш, че няма никакво значение къаде и какво учиш, А е от значение как го учиш.

Познавам преподавателите и в двете специалности - история и право, във ВТУ. И мога с ръка на сърцето да кажа, че са на доста добро ниво. А за студентите какво да кажем - темерути има навсякъде.
kdamyanov, залягай над учението и не се притеснявай от нивото във ВТУ.



Ами в Атина де.Къде видя че съм казал нещо друго.Я чети малко кво съм написал
advokat__nikolov
 

Мнениеот Ralinko » 19 Авг 2008, 17:36

Наистина, Христов838, не започвай темата, че ще стане доста напечено. Силно се надявам, че не си правиш изводите за нивото на даден университет от писанията на недостижимия адвокат Николов. Кретени си има навсякъде - както в ЮЗУ, така и в СУ. Няма значение от кой университет идваш, важно е какво си научил там и дали изобщо си имал желание да научиш.
А на kdamyanov ще кажа - давай смело напред, няма лош университет, има лоши студенти, а и ВТУ все още се държи, така че...it is all up to u!
Ralinko
Младши потребител
 
Мнения: 84
Регистриран на: 16 Авг 2008, 17:44

Мнениеот advokat__nikolov » 19 Авг 2008, 19:03

Ralinko написа:Наистина, Христов838, не започвай темата, че ще стане доста напечено. Силно се надявам, че не си правиш изводите за нивото на даден университет от писанията на недостижимия адвокат Николов. Кретени си има навсякъде - както в ЮЗУ, така и в СУ. Няма значение от кой университет идваш, важно е какво си научил там и дали изобщо си имал желание да научиш.
А на kdamyanov ще кажа - давай смело напред, няма лош университет, има лоши студенти, а и ВТУ все още се държи, така че...it is all up to u!



Най-сетне една умна приказка от Ваша страна.
advokat__nikolov
 

Мнениеот advokat__nikolov » 04 Сеп 2008, 18:01

Hristov838 написа:Николов, ти още ли си в този форум?! Ти предполагам, че си от тези хора, чиято мисия в живота им е да дразнят останалите. При положение, че не си завършил или не учиш Право във ВТУ, мнението ти в тази тема е напълно ненужно. Аз съм завършил там и гарантирам, че специалността е на ниво СУ, за разлика от там където учиш ти в момента и където на повечето изпити се минава я с тест ,я с курсова работа, я по някакъв друг- изключително лесен начин! Айде да не започваме една друга тема...



Мога да се изказвам, ако искам, и за мечките в Сибир. :lol:
advokat__nikolov
 

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 34 госта


cron