начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

военноинвалид шизофреник

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


военноинвалид шизофреник

Мнениеот mrkiril » 10 Мар 2017, 21:32

Човек с диагноза параноидна шизофрения на 38 години инвалид с телк 95% заболяването му е по повод или по време на казармата но той е с социална пенсия как да се освидетелства като военноинвалид ?Има епикризи на които пише че е по време на казармата уволнен е един месец преждевременно .
mrkiril
Младши потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: 20 Май 2012, 14:47

Re: военноинвалид шизофреник

Мнениеот stersterp » 11 Мар 2017, 12:46

Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: военноинвалид шизофреник

Мнениеот stersterp » 11 Мар 2017, 12:50

Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: военноинвалид шизофреник

Мнениеот sotkanin » 25 Мар 2017, 14:30

"Държавата трябва да направи такива политики, че наистина ние да се чувстваме достойни граждани на страната си“, каза Велчев.
Този Петър Велчев въобще не знам какъв председател е на дружеството на военноинвалидите, той и групичка негови съмишленици фалшифицираха цял протокол преди години , където баща ми беше избран за председател на дружеството, но срещу такива хора обикновен човек нищо не може да направи....Баща ми сигнализира за толкова злоупотреби и нередности, но за съжеление на никой не му пука .:(
Тръгнал да говори за справедливост....
sotkanin
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 26 Фев 2017, 00:03


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron