начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Пенсиониране по чл.69б, ал.4 от КСО

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Пенсиониране по чл.69б, ал.4 от КСО

Мнениеот reneta66 » 24 Ное 2016, 00:33

Имам 10г. стаж по чл.104 ал.3 от КСО. Навършил съм и необходимите години 45г.2м. за 2016г. и съм освободен от работа по чл.328 ал.1 т.1, но не ми достигат няколко месеца осигурителен стаж за 90 точки. Мога ли този не достигащ стаж да допълня, като внеса осигурителни вноски за висшето си образование. Завършил съм висше военно училище, с период на обучение от 1990 до 1995. Какъв период ще ми се признае за наборна служба? След 2004г. в УП-3 е отбелязан извънреден труд 298 часа. На какъв осигурителен стаж са равни тези часове.
reneta66
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Ное 2016, 00:13

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron