начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

защо правилникът за организацията и дейността на универсален

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


защо правилникът за организацията и дейността на универсален

Мнениеот kalinamalina123 » 29 Май 2016, 13:48

защо правилникът за организацията и дейността на универсален пенсионен
фонд е недържавен източник на осигурителното право в частта на
допълнителното пенсионно осигуряване


Много ще съм благодарна на малко помощ.Не ми е особено ясно точно как да процедирам по въпроса с темата,зададена ми по този начин.Благодаря,предварително.
kalinamalina123
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Май 2016, 13:45

Re: защо правилникът за организацията и дейността на универс

Мнениеот lawchoice » 29 Май 2016, 23:54

kalinamalina123 написа:защо правилникът за организацията и дейността на универсален пенсионен
фонд е недържавен източник на осигурителното право в частта на
допълнителното пенсионно осигуряване


Много ще съм благодарна на малко помощ.Не ми е особено ясно точно как да процедирам по въпроса с темата,зададена ми по този начин.Благодаря,предварително.


Ето малко помощ /спрямо моите разбирания/...
Мислете... не си пропилявайте времето в университета, като търсите готови отговори на въпросите, които ви тревожат. Повярвайте ми, това би ви изиграло много лоша услуга впоследствие!
Търсете мнението на преподавателите, излагайте съображенията си пред тях и не пропускайте да почерпите от техния житейски и професионален опит, докато е време!

Успех!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron