начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

коледна добавка

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


коледна добавка

Мнениеот pisenxeto » 11 Дек 2015, 13:34

Здравейте имам един въпрос и ако може да ми отговорите.Разбрах от доста хора,че не са изплатени тези 40 лв, въпреки че пенсиите им са под 300 лв,защото са включени и интеграционните добавки към тази сума.Прочетох това постановление или аз не го разбирам правилно или някой пак ги изигра пенсионерите.Там пише само за добавките към пенсиите.
Ето това пише в него,моля за отговор правилно ли е това ,което направиха НОИ.
В изпълнение на Постановление № 310 от 11.11.2015 г. на Министерския съвет, на пенсионерите, на които пенсията или сборът от пенсиите, заедно с добавките и компенсациите към тях, за месец декември 2015 г. е в размер до 300,00 лв. включително, ще бъде изплатена и еднократна допълнителна сума в размер на 40,00 лв.

Ще бъда благодарна ако ми отговорите.
pisenxeto
Младши потребител
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Авг 2012, 10:04

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron