начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Държавен служител и ЕООД

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Държавен служител и ЕООД

Мнениеот thebeatles » 25 Юли 2017, 16:52

Здравейте,
Предварително се извинявам, ако подобен казус вече е разрешен, просто аз не успях да намеря отговор.

След около 4 месеца се очаква да бъда нает като лекар, специализант по хирургия в държавна болница. Едновременно с това обаче наскоро започнах да развивам странична дейност, която няма нищо общо с медицината и за която съвсем скоро ще ми се наложи да отворя фирма.

Въпросът ми е: Позицията лекар в държавна болница (и особено специализант държавна поръчка), като държавен служител ли се води? И, също така, има ли как да отворя ЕООД и да бъда нает на тази позиция едновременно?

Благодаря!
thebeatles
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Юли 2017, 16:45

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron