начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Отказ от лечение

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Отказ от лечение

Мнениеот milena75 » 19 Юли 2017, 14:38

Здравейте,
Имам малолетно дете което има заболяването " спуриазис". От извстно време и от инат отказва да се лекува.
Тялото и и скалпа на главата и са станали на големи рани. Опитах най-различни подходи, но за съжаление без резултат.
Бихте ли ме посъветвали по какъв начин бих могла да я принуда да се лекува, или към кого да се обърна за да могат да и наложат някакво принудително лечение.
Благодаря предварително
milena75
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юли 2017, 14:30

Re: Отказ от лечение

Мнениеот lawchoice » 19 Юли 2017, 16:25

Това е правен форум!
Ако не можете да убедите дъщеря Ви, ползвайте услугите на детски психолог!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Отказ от лечение

Мнениеот doc03 » 19 Юли 2017, 19:11

milena75 написа:Здравейте,
Имам малолетно дете което има заболяването " спуриазис". От извстно време и от инат отказва да се лекува.
Тялото и и скалпа на главата и са станали на големи рани. Опитах най-различни подходи, но за съжаление без резултат.
Бихте ли ме посъветвали по какъв начин бих могла да я принуда да се лекува, или към кого да се обърна за да могат да и наложат някакво принудително лечение.
Благодаря предварително


На задължително настаняване и лечение подлежат:
1. Психичноболни с установена (от лекар) психоза или тежко личностно разстройство, или с изразена трайно психично увреждане в резултат на психично заболяване;
2. Лица с умерена, тежка или дълбока умствена изостаналост или съдова и сенилна деменция, които поради заболяването си могат да извършат престъпление, което представлява опасност за близките им, за околните, за обществото или застрашава сериозно здравето им.
Тук влизат и психичните разстройства в следствие на употреба на алкохол и наркотици.

Детето Ви страда от ПСОриазис, което е унаследено заболяване. Лечението е основно диетично, локално, и рядко се прилага системно такова, освен ако вече не са налични и системни прояви. Психическото спокойствие на болния е задължителна част от лечението!
Намерете подход. защото детето Ви не спада към никоя от горните категории.
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Отказ от лечение

Мнениеот votpuska » 19 Юли 2017, 21:30

Te и docо от колко години се мъчат да го въдворят, ама не става - водят го безобиден и си тролира ден и нощ из форума..
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06

Re: Отказ от лечение

Мнениеот doc03 » 19 Юли 2017, 22:24

votpuska написа:Te и docо от колко години се мъчат да го въдворят, ама не става - водят го безобиден и си тролира ден и нощ из форума..

Какво да направя?
В никоя психиатрия не ме искат.... Депресирам им пациентите ....

P.S. Това "тролира" - нова думичка ли си научил, м?
Браво!
ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Отказ от лечение

Мнениеот votpuska » 19 Юли 2017, 23:47

Ха и ти да научиш от мен :D
Юризмът не е лъжица за всяка уста!
votpuska
Потребител
 
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Ное 2012, 16:06


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron