начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот mitkomik » 27 Апр 2017, 13:48

Здравейте,
Имам следната драма - Пуснал съм заявление по чл.410 за един некоректен съсед, който не желае да плаща за ремонт на общите части на блока. Законово всичко съм спазил и единственият проблем , който имам е , че нямам ЕГН на този човек. Съдът ми върна разпореждане да представя ЕГН или ще спрат делото. По законов път нямам идея как да се сдобия с ЕГН при положение , че попада под защита на личните данни. Има няколко решения на Окръжни съдилища, които връщат такива дела пак на районния , защото ЕГН не било задължителен атрибут в заявлението. Просто не искам да бавя толкова нещата и да минавам през обжалвания и т.н.
Ако някой има достъп до база данни и има желание да прекрачи закона и да ми помогне срещу пълна конфиденциалност от моя страна то данните на лицето са:
Александър Тодоров Александров
Адрес : гр. София, ж.к Западен парк, бл.137, вх.Г , ет.1, ап. 56
Може коментари на лично :)
e-mail : mitkomik@abv.bg
Благодаря предварително
Митко Георгиев
mitkomik
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Сеп 2011, 23:58

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот teogeo » 27 Апр 2017, 15:06

mitkomik написа:Здравейте,
Имам следната драма - Пуснал съм заявление по чл.410 за един некоректен съсед, който не желае да плаща за ремонт на общите части на блока. Законово всичко съм спазил и единственият проблем , който имам е , че нямам ЕГН на този човек. Съдът ми върна разпореждане да представя ЕГН или ще спрат делото. По законов път нямам идея как да се сдобия с ЕГН при положение , че попада под защита на личните данни. Има няколко решения на Окръжни съдилища, които връщат такива дела пак на районния , защото ЕГН не било задължителен атрибут в заявлението. Просто не искам да бавя толкова нещата и да минавам през обжалвания и т.н.
Ако някой има достъп до база данни и има желание да прекрачи закона и да ми помогне срещу пълна конфиденциалност от моя страна то данните на лицето са:
Александър Тодоров Александров
Адрес : гр. София, ж.к Западен парк, бл.137, вх.Г , ет.1, ап. 56
Може коментари на лично :)
e-mail : mitkomik@abv.bg
Благодаря предварително
Митко Георгиев


НБД "Население"
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот mitkomik » 27 Апр 2017, 15:30

:)
Уважаемият съд е направил справка в НБД и ми отговарят , че имало много хора с това име и поради това , аз да им дам ЕГН?!?!?!?
Страшна простотия :( Аз в качеството си на какъв да изискам такава информация? Домоуправител съм и в домовата книга никаде не се изисква собственикът да си напише ЕГН!
mitkomik
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Сеп 2011, 23:58

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот law_master » 27 Апр 2017, 15:36

mitkomik написа:Здравейте,
По законов път нямам идея как да се сдобия с ЕГН при положение , че попада под защита на личните данни.


Влизаш в https://www.icadastre.bg/ и ако има имот на негово име, ще му излезе и ЕГН-то.
...И те така...
Аватар
law_master
Активен потребител
 
Мнения: 1153
Регистриран на: 20 Дек 2007, 00:03
Местоположение: Chicago

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот mitkomik » 27 Апр 2017, 15:41

Има имот на негово име. Само че придобит през 1977г. В ИКАР базата е след 1997 ако не се лъжа. И там съм проверявал:) 10 човека долу горе , но не съответстват на моя:)
mitkomik
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Сеп 2011, 23:58

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот gridiron » 28 Апр 2017, 12:00

Използвайте "мутренски " похвати. Постановка с която "милиционерите " -утрепки ще Ви съберат дани за лицето
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот nikodim77 » 28 Апр 2017, 22:20

Добре! А поне дата на раждане, освен адрес? :wink:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Re: Моля за помощ по чл.410 "Параграф 22"

Мнениеот gridiron » 29 Апр 2017, 12:22

aeclubwoi написа:Бих
aeclubwoi написа:Бих се радвал да ви видя
]

С добри намерения.може
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron