начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Българско гражданство.

Казуси свързани с придобиване, установяване, освобождаване и възстановяване на гражданство. Статут. Визови проблеми.


Българско гражданство.

Мнениеот uriialeksiev » 04 Яну 2017, 23:27

Аз съм Българин.В1977 год. се ожених за рускиня с дете.През 1979 год. го осинових в Българиа.Получих свидетелство за раждане от Българиа,че се е родил в софия.Живееше в България с документ за постоянно местожитество,има и руско жителство в момента.Искам да попитам,това осиновяване което е извършено чрез съда,можели да се смята,че е получил и Българско гражданство. Благодаря Ви предварително. ПС.Документа за постоянното местоживеене му е отнет преди около 10 години,защото беше излязъл в чужбина и не се прибрал на време.Синът ми завърши в България основно и средно образование.Има и около 10 години трудов стаж в България.
uriialeksiev
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Яну 2017, 22:52

Re: Българско гражданство.

Мнениеот todor72 » 05 Авг 2017, 09:11

Да, може да се счита, че детето ви има българско гражданство.
За всички въпроси по придобиване на българско гражданство - адвокат Мангъров.
Безплатна консултация!
http://tml-consult.bg/index.php?lang=bg
todor72
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2017, 10:08

Re: Българско гражданство.

Мнениеот todor72 » 10 Авг 2017, 07:36

Адвокат Мангъров, София - добър адвокат в София българско гражданство. Българско гражданство за руски граждани.
Безплатна консултация.
http://tml-consult.bg/index.php?lang=bg
todor72
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Авг 2017, 10:08

Re: Българско гражданство.

Мнениеот teogeo » 10 Авг 2017, 19:23

todor72 написа:Адвокат Мангъров, София - добър адвокат в София българско гражданство. Българско гражданство за руски граждани.
Безплатна консултация.
http://tml-consult.bg/index.php?lang=bg



Голяма реклама, колега! :)
Не върви бизнесО, а? :mrgreen:
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Българско гражданство.

Мнениеот bird_of_paradise » 10 Авг 2017, 22:28

Девалвация или еманация. Зависи от гледната точка. :lol:
КоУегата, очевидно има връзка със звездите, в резултат на която е отсял кой му е роднина, кой колега, кой материално затруднен. Не ги разбираш тея работи, не ги... :?


п.п. Дори не ми се говори по темата. Отвратена съм напоследък от всичко, случващо се в тази гилдия.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Българско гражданство.

Мнениеот telman » 11 Авг 2017, 20:49

Що, какво има.

Днес видях обява на Търговския дом - "Безплатни консултации от 14 до 16 часа". Ето че има всякакви работи.

Повечето колеги работят на сиво и на черно, масово е това. Отделно докъде се стига по дела, как се забатачват.

"Дупки пробиваме всекакви".

Впрочем аз не съм против рекламата на адвокатите, защото то пак ще се отсеят нещата.
telman
Младши потребител
 
Мнения: 58
Регистриран на: 24 Юли 2017, 20:46

Re: Българско гражданство.

Мнениеот soprano99 » 14 Ное 2017, 00:09

Како да извадам постојана лична карта имам происход за постојано пребивање од дабч и чекам бугарско граджанство ?
soprano99
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Ное 2017, 23:59

Re: Българско гражданство.

Мнениеот soprano99 » 14 Ное 2017, 00:12

Как мога да получа постоянен документ за самоличност? Имам случай за постоянно одеяло от Дабч и чакам българско гражданство?
soprano99
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Ное 2017, 23:59


Назад към Гражданство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron