начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

объркан акт Градски транспорт

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


объркан акт Градски транспорт

Мнениеот welldonehero » 24 Мар 2017, 12:55

Здравейте
имам следния казус:
на 26.02.2017 при организирана проверка на автобус 384 се оказва,че нямам билет.В присъствието на полиция ми написват акт.При написването на акта обаче служителката изписва автобус по линия 84 със съответния инвентарен номер.След като прочетох и забелязах неточността,се подписах на акта без да пиша възражения върху самия акт.Последва подаване на жалба в центъра по градска мобилност,в която описах случая.При подаването се поинтересувах,дали могат да проверят дали инвентарния номер на автобуса съответства на линия 84.Направиха справка и се оказа,че автобус с номер 3633 действително е пътувал по линия 84.При пристигането на решението относно жалбата ми прочетох следното:По взети писмени обяснения от служителите осъществяващи контрол по линия 384,те описват ситуацията по различен начин.
Въпросът ми е това несъответствие дали ще доведе до падане на акта след като обжалвам НП,което предстои да получа?
welldonehero
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2017, 12:36

Re: объркан акт Градски транспорт

Мнениеот bobi9 » 27 Мар 2017, 09:45

От обяненията ви нищо не разбрах, но ако действително има разминаване в написаната линия и номер на автобуса, от фактическата линия и номер по който сте се возил, то тогава да, акта може да бъде отменен на това основание.
bobi9
Потребител
 
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Фев 2014, 17:46

Re: объркан акт Градски транспорт

Мнениеот stersterp » 28 Мар 2017, 14:49

глупости
Ако животът ми беше филм, никой нямаше да му повярва. — ХИТРАТА СВРАКА С ДВАТА КРАКАСъдебна система" - разбирай система, която трябва да бъде съдена.
stersterp
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 30 Мар 2016, 19:50

Re: объркан акт Градски транспорт

Мнениеот bobi9 » 29 Мар 2017, 09:27

Кое са глупости?
bobi9
Потребител
 
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Фев 2014, 17:46


Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron