начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Отнемане на малък талон

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Отнемане на малък талон

Мнениеот grigorl » 19 Сеп 2016, 20:53

Здравейте, така нещата са следните и искам от вас малко помощ. Като цяло ситуацията е следната на 05.05.16,съм спрян за проверка и е установено наличие на алкохол , после кръвна проба и т.н. , като наказание 6 месеца лишаване от книжка и 500 лв. глоба , и възниква следния казус , отнет ми е и талона (малкия) на колата и в момента се намира в Окръжен КАТ София. Да обаче днес на 19.09 колата и изтича прегледа , за да мина преглед ми трябва малкия талон , а за да си го взема от КАТ ,една "много учтива" служителка ми казва да мина преглед и да си платя гражданската (която е на лице) и тогава щяла да ми даде талона ! Като държа да кажа ПТП няма , просто проверка за алкохол ,не е имало не спазване на знаци ,намеци от страна на полицаи, не спиране , бягане криене и други подобни.
Благодаря Ви предварително !
grigorl
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Сеп 2016, 20:39

Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron