начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

при делба на наследствен имот

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


при делба на наследствен имот

Мнениеот mitaka_25 » 15 Яну 2014, 22:06

Привет
Обръщам се към вас знаещите ,ако е възможно да ме отговорите на един въпрос
Става дума за един имот на който съм наследник,майка ми е имала първи брак който е приключил 1976г със смъртта на съпруга и , от този си брак аз имам сестра . Аз съм роден през 1979 година в същата година майка ми е сключила брак с баща ми ,през 1986 г майка ми и сестра ми преминават през съдебна делба като на сестра ми и е изплатен дела от къщата която двете с майка ми наследяват от покойния и съпруг и по този начин майка ми става наследник та питането ми е баща ми би ли могъл да има някакви претенции към този имот.
mitaka_25
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2014, 21:52

Re: при делба на наследствен имот

Мнениеот sunrise » 17 Яну 2014, 22:25

Да, щом майка Ви е наплатила на сестра Ви пари по време на брака.
sunrise
Активен потребител
 
Мнения: 3621
Регистриран на: 04 Юни 2007, 14:34

Re: при делба на наследствен имот

Мнениеот lanfear » 30 Яну 2014, 18:07

Но само до размера на едната втора, която е наплатена. Другата си е наследство.
lanfear
Потребител
 
Мнения: 182
Регистриран на: 15 Юли 2009, 09:40


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron