начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Съдлъжник

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Съдлъжник

Мнениеот kleoriki » 18 Яну 2010, 00:41

Родителите ми са съдлъжници на мен и съпругата ми в ипотечен кредит.Бихте ли ми помогнали със съвет-предстои ми развод и няма да плащам повече вноската за ипотеката.Пенсиите на родителите ми са високи-600 и 500 лв.,възможно ли е да им ги запорират,кредитополучател е съпругата ми,а аз солидарен длъжник.И не се ли преминава първо на вземане на апартамента,преди запорите.
kleoriki
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Дек 2009, 23:01

Re: Съдлъжник

Мнениеот usra_ovcova » 18 Яну 2010, 00:59

банката избира какво да прави и как да събере парите.
имота е сигурен-няма да изчезне.
най-напред ще си вади изпълнителен лист:
1.може да запорира пенсии,заплати и банк.сметки на вас четиримата;
2.може и да започне продажба на имота;
3.ще продаде имота,но дългът по заема пак ще си остане и пак вие четиримата ще го плащате!!!
колко е заема и колко е цената на имота?
колко пари ви даде банката и колко трябва да й върнете?
колко струваше имота преди и колко струва сега към 2010г.?
кой живее сега в имота?
има ли някой интерес от запазване на имота?
usra_ovcova
Потребител
 
Мнения: 768
Регистриран на: 09 Окт 2009, 19:00

Re: Съдлъжник

Мнениеот usra_ovcova » 18 Яну 2010, 01:06

usra_ovcova
Потребител
 
Мнения: 768
Регистриран на: 09 Окт 2009, 19:00


Назад към Ипотека


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron