начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Международно право



Международно право

Мнениеот tutito_gold » 10 Мар 2011, 16:32

Има ли някъде дефиниция на "най кратък срок" в меджународното право и къде?
tutito_gold
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 03 Сеп 2008, 20:49

Re: Международно право

Мнениеот lexy21 » 10 Мар 2011, 16:41

Аз поне не знам и искрено ще се учудя, ако има. Този въпрос е фактически, така както е фактически и въпросът за "разумния срок". По отношение последния има критерии, по които във всеки отделен случай може да се преценява дали срокът е разумен или не и същите са изведени от парктиката на ЕСПЧ. В какъв контекст Ви интересува "най-кратък срок"?
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Международно право-тестове на ЕСПЧ

Мнениеот talaz » 05 Авг 2013, 13:00

Моля за всички тестове на ЕСПЧ, с които разполагате или (в най-лошия случай имената на книгите от коит сте ги взели или информация от къде да се добера до тях).

Може и книги, но които е сигурно, че ги има в библиотеката на СУ (има интернет каталог).

Моля за информация от къде мога да се добера до нормативната регламентация на тестовете, които прилага ЕСПЧ, за оценка на това дали е нарушен член от конвенцията или не е (по възможност на български език).
Важно съобщение в профила ми тук-излияние от днес 16.10.2013



viasat@abv.bg
неактуалния-http://www.udobno.hit.bg
и актуалните:
София 1606-до поискване
htttp://facebook.com/GeorgiKirilov1987
talaz
Младши потребител
 
Мнения: 57
Регистриран на: 28 Окт 2011, 19:12
Местоположение: София 1606-до поискване


Назад към Право на ЕС


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron