начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Фирмен печат

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Фирмен печат

Мнениеот gridiron » 18 Апр 2017, 14:32

Исус Възкреси!

Фирмата  ЕООД след като се преобразува в ООД ,не е променяла фирменият си печат 

ГФО и др документи на ООД,се подпечатват с печата  на тогавашното ЕООД !

Щом в  ТР приемат документите подпечатани с печата на ЕООД ,значи е нормално .така ли е ?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Фирмен печат

Мнениеот neutralen » 18 Апр 2017, 21:16

Имаш ООД, пък нямаш пари за нов печат ? :shock:
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Фирмен печат

Мнениеот gridiron » 18 Апр 2017, 23:31

neutralen написа:Имаш ООД, пък нямаш пари за нов печат ? :shock:

А трябва ли да го имам новия печат ? И защо на чиновниците в ТР не им прави впечетление ?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28

Re: Фирмен печат

Мнениеот eurolinker » 24 Апр 2017, 14:10

По-правилно е да се каже "А трябва ли ми нов печат?", ама ти сигурно ползваш гугъл транслейт :mrgreen:
пИчат не е нужен...чувал съм някъде така да казват, ама май не беше в ТР...Или пък там ли беше?
Actio cum Deliberatio
eurolinker
Потребител
 
Мнения: 711
Регистриран на: 15 Яну 2010, 15:55

Re: Фирмен печат

Мнениеот gridiron » 28 Апр 2017, 12:25

eurolinker написа:По-правилно е да се каже "А трябва ли ми нов печат?", ама ти сигурно ползваш гугъл транслейт :mrgreen:
пИчат не е нужен...чувал съм някъде така да казват, ама май не беше в ТР...Или пък там ли беше?


Неси само ти да не знаеш за печата В ТР каките също не знаят и не ги интересува документа с какъв печат е потпечатан. Важното е било пред тях да стои човек. не робот

Невиждам къде съм написал "пичат"?
gridiron
Потребител
 
Мнения: 290
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:28


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron