начало
САК: Подбор на съдебни медиатори сега ще опорочи делата, по които ще се проведе медиация САК: Подбор на съдебни медиатори сега ще опорочи делата, по които ще се проведе медиация

Образец на подпис

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Образец на подпис

Мнениеот vili_spasova » 03 Авг 2012, 10:56

Здравейте, относно накладките ще са Ви нужни нови такива, крик и разни други инструменти според вида на возилото ви:
ето подробно описание придружено със снимков маТрял точно как се процедира при смяна на накладки.
возилото в случая е опел корса. Хубаво е да имате работни дрехи и запас псувни ако някой от болтовете не иска да се развие:

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?showtopic=3822

не съм професионален монтрьор, но понеже съм гледала как става когато ги сменяха на мойта кола, мисля че не е много трудно.

Иначе за откачен ауспух още не ми се е случвало да гледам как се прави, но вярвам, че любезният преждепитащ монтьор ще сподели опит.
Успех и поздрави.
Не си въобразявай!
vili_spasova
Потребител
 
Мнения: 918
Регистриран на: 05 Дек 2007, 16:16
Местоположение: София

Re: Образец на подпис

Мнениеот ykovachev » 03 Авг 2012, 10:57

Вили, ауспуха с тел става да го прикачиш, та да не дрънчи :D
Пирони не препоръчвам, щото ще се пробие нещо, дето не трябва. :P
Голям кеф е да млъкнеш, след като установиш, че не можеш да убедиш неубеждаемите.
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Re: Образец на подпис

Мнениеот vili_spasova » 03 Авг 2012, 11:06

Еее, здравей Ясене, драго ни е да те видим :lol: Издаде конспирацията :lol: :lol: :lol: :lol:

Към колегите с неизправности по автомобилите - хубаво е да погледнете някой предишен пост на питащото монтьорче и тогава пак ще отдадем всеобща почит на стария Дик Марчинко и
Правилото на седемте П-та: Правилната Предварителна Подготовка Предотвратява П.... П..... П.......
Не си въобразявай!
vili_spasova
Потребител
 
Мнения: 918
Регистриран на: 05 Дек 2007, 16:16
Местоположение: София

Re: Образец на подпис

Мнениеот jasta13 » 03 Авг 2012, 11:13

vili_spasova написа:Здравейте, относно накладките ще са Ви нужни нови такива, крик и разни други инструменти според вида на возилото ви:
ето подробно описание придружено със снимков маТрял точно как се процедира при смяна на накладки.
возилото в случая е опел корса. Хубаво е да имате работни дрехи и запас псувни ако някой от болтовете не иска да се развие:

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?showtopic=3822

не съм професионален монтрьор, но понеже съм гледала как става когато ги сменяха на мойта кола, мисля че не е много трудно.

Иначе за откачен ауспух още не ми се е случвало да гледам как се прави, но вярвам, че любезният преждепитащ монтьор ще сподели опит.
Успех и поздрави.


Здравейте, благодаря за инфото, само не разбрах, колата синя ли е, щото мойта е такава 8)

http://www.registryagency.bg/bg/Service ... ials/a4g1/ като гледам това видео, не ще да е кой знае каква философия
alea jasta est
jasta13
Младши потребител
 
Мнения: 90
Регистриран на: 28 Сеп 2006, 13:38

Re: Образец на подпис

Мнениеот ykovachev » 03 Авг 2012, 11:16

И сега нали знаеш какво ще да е заключението на питащата (с оглед прозиращото единомислие сред всички отговорили юристи - то май други не са отговаряли): тука начи са се събрали едни алчни, лакоми, сребролюбиви, неморални, надменни и нагли вампири, които се осмеляват да изискват някакво отношение, дето не заслужават, нали...
И така обществото в лицето на една малка своя клетчица ще затвърди извратеното си убеждение за това, че юристите, еле па частниците сред тях, са за бесене по фенерите, с минимални изключения... жалко...
Голям кеф е да млъкнеш, след като установиш, че не можеш да убедиш неубеждаемите.
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Re: Образец на подпис

Мнениеот jasta13 » 03 Авг 2012, 11:28

Веднага Ви опровергавам YKovachev, аз не съм юрист, но ви влизам в положението, както и на всяко професионално съсловие, на което казват, "аз не знам как е, но може ли за нищо работа, да ми искате разни суми!"
alea jasta est
jasta13
Младши потребител
 
Мнения: 90
Регистриран на: 28 Сеп 2006, 13:38

Re: Образец на подпис

Мнениеот ykovachev » 03 Авг 2012, 11:50

Извинете, jasta13, за неволната грешка. Мечтая да има повече хора като Вас. :wink:
Пък и в случая конкретно никой не искаше суми, просто хората се отказаха да отговарят - видя се защо.
Голям кеф е да млъкнеш, след като установиш, че не можеш да убедиш неубеждаемите.
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Re: Образец на подпис

Мнениеот vili_spasova » 03 Авг 2012, 12:33

Какво да се прави..... Нали сме спецове по всичко... Виж как не съм се сетила да питам в зъболекарски форум как да си направя пломбите или да си изчистя зъбния камък. Понеже отстрани не изглежда трудно. Освен това мога да се опитам да подстрижа безплатно всеки, който се престраши да подложи глава. Понеже направо отстрани си изглежда фасулски лесно.
Само не мога да разбера на мен като ми се наложи да отида на лекар защо ми искат пари /въпреки платените здравни осигуровки/. Освен това се налага да чакаш ден и час, който си си запазил предварително. И който по правило не е спазва от лекуващия.

Предлагам понеже е петък, да оставим тази тема и да се приготвим за по - приятото посрещане на уикенда.
Не си въобразявай!
vili_spasova
Потребител
 
Мнения: 918
Регистриран на: 05 Дек 2007, 16:16
Местоположение: София

Re: Образец на подпис

Мнениеот andy70 » 03 Авг 2012, 13:03

jade_alex написа:Ако ви бях казала, че съм инженер, Вие като инженер ли щяхте да ми отговорите?
Така или иначе документите си ги оправих сама и всичко е наред. За половин ден. Ако някой срещне проблем с подобен казус с радост бих споделила своя опит... безплатно. Нека само ми пише на лични.

Към изготвеното от Вас заявление А4 следва да има 7 (седем) приложения за удостоверяване на промененото обстоятелство. Ако ли не - чл.24 :D
ПП - Поли, здравей!
Errare humanum est stultum est in errore perseverare.
Аватар
andy70
Потребител
 
Мнения: 883
Регистриран на: 25 Юни 2009, 11:09

Re: Образец на подпис

Мнениеот vili_spasova » 03 Авг 2012, 17:21

Да ги преброим заедно:
1. Молба за продажбата на дялове
2. Решение на ОС
3. Договор
4. Решение на новия ЕСК
5. Др. договор/в случая Учр. акт
6. Декларация по чл. 13
7. Документ за внесена дт
Успех
Не си въобразявай!
vili_spasova
Потребител
 
Мнения: 918
Регистриран на: 05 Дек 2007, 16:16
Местоположение: София

Re: Образец на подпис

Мнениеот jade_alex » 13 Авг 2012, 18:48

Темата е придобила много интересен вид :)

Аз влизам само да се похваля, че промяната в обстоятелствата ми е вписана успешно в ТР.


П.П: Накладките също си ги сменям сама :mrgreen:
jade_alex
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 30 Юли 2012, 12:16

Re: Образец на подпис

Мнениеот ykovachev » 14 Авг 2012, 10:48

Кхъ-кхъ...
Може би е редно да уточня, че конкретният акцент по темата беше начинът, по който някои хора задават въпросите си.
inspectora написа:Ами може би имах принципно желание да Ви отговоря на въпроса, защото сам по себе си той не е кой знае колко сложен и отговорът му е от две-три думи ... това не е въпрос, за който да се налага консултация, а от тези, на които спокойно може да се отговори и във форум ...
Въпросът е там, че бих отговорил на човек, на когото преценя да дам отговор ...

Другото е ясно - въпрос на преценка е дали ще си сменяш накладките сам, като има кой да ги смени. Въпрос на време и пари, също.
Голям кеф е да млъкнеш, след като установиш, че не можеш да убедиш неубеждаемите.
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Предишна

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron