начало
Кампанията: От доктрини към викторини под знака на национал-социализма Кампанията: От доктрини към викторини под знака на национал-социализма

Адвокатски хонорар за обжалване на прокурорско постановление

Виртуални съдебни процеси.

Посетителите на форума следва предварително да заявят качеството, в което се включват в процеса и да следват правилата в реалния процес.

Нека правото бъде с вас :)

Адвокатски хонорар за обжалване на прокурорско постановление

Мнениеот tempuss » 06 Фев 2017, 12:51

Здравейте. Колко може да ми струва обжалването на прокурорско постановление, което да бъде подготвено от адвокат? Става въпрос за отказ на прокуратурата да повдигне обвинение, въпреки ясно отправената заплаха.
tempuss
Нов потребител

Re: Адвокатски хонорар за обжалване на прокурорско постановл

Мнениеот ilian_todorov » 07 Фев 2017, 00:14

tempuss написа:Здравейте. Колко може да ми струва обжалването на прокурорско постановление, което да бъде подготвено от адвокат? Става въпрос за отказ на прокуратурата да повдигне обвинение, въпреки ясно отправената заплаха.

Прекратиха ли наказателното производство по чл. 243, ал.1 от НПК? Ако е така имаш седем дена да обжалваш в РС, но аз ще ти предложа друго.
ilian_todorov
Потребител

Мнениеот svettoslav » 07 Фев 2017, 02:19

Сетила са Мара да се побара
svettoslav
Активен потребител

Мнениеот teogeo » 07 Фев 2017, 22:39

ilian_todorov написа:
tempuss написа:Здравейте. Колко може да ми струва обжалването на прокурорско постановление, което да бъде подготвено от адвокат? Става въпрос за отказ на прокуратурата да повдигне обвинение, въпреки ясно отправената заплаха.

Прекратиха ли наказателното производство по чл. 243, ал.1 от НПК? Ако е така имаш седем дена да обжалваш в РС, но аз ще ти предложа друго.

Да жали пред горестоящата прокуратура ли?
Аватар
teogeo
Активен потребител

Мнениеот ilian_todorov » 08 Фев 2017, 00:10

teogeo написа:
ilian_todorov написа:

Да жали пред горестоящата прокуратура ли?

Да. Прокурорът има по-големи правомощия от съда в случая. Има обаче риск въобще да не разгледа жалбата. Тогава ще пусне втора, трета, пета .... и така една или две години.
ilian_todorov
Потребител

Мнениеот teogeo » 08 Фев 2017, 00:12

ilian_todorov написа:Да. Прокурорът има по-големи правомощия от съда в случая. Има обаче риск въобще да не разгледа жалбата. Тогава ще пусне втора, трета, пета .... и така една или две години.

Много си тъп, Саше...
Аватар
teogeo
Активен потребител

Мнениеот ilian_todorov » 08 Фев 2017, 00:23

teogeo написа:
ilian_todorov написа:Да. Прокурорът има по-големи правомощия от съда в случая. Има обаче риск въобще да не разгледа жалбата. Тогава ще пусне втора, трета, пета .... и така една или две години.

Много си тъп, Саше...

Верно ли бе? :?:
Някой ти го каза или ти така си мислиш? :D
П.П. Не е задължително един и същи човек да пуска жалбите.
ilian_todorov
Потребител

Мнениеот tochotocho » 16 Фев 2017, 20:59

Забавно. Не се знае какво се иска. Общо - по административен ред можеш да пускаш ЖАЛБИ по степенуване, районен , градски , окръжен ГЛАВЕН ПРОКУРОР. дРУГИЯ ВАРИАНТ Е ДА ПРЕДЯВИШ ИСК Т.Е. ДА СЪДИШ ПРОКУРАТУРАТА. тОГАВА жална ти м..КА ! нЯМАМ ИНФОРМАЦИЯ ГРАЖДАНИН ДА СЕ Е ОПЪЛЧИЛ СРЕЩУ ПРОКУРАТУРАТА И ДА Е СПЕЧЕЛИЛ! Спомни си заканите на Волен Сидеров и какво -клекна ! Иначе пак за жалната майка!
tochotocho
Младши потребител

Мнениеот teogeo » 18 Фев 2017, 11:39

tochotocho написа:Забавно. Не се знае какво се иска. Общо - по административен ред можеш да пускаш ЖАЛБИ по степенуване, районен , градски , окръжен ГЛАВЕН ПРОКУРОР. дРУГИЯ ВАРИАНТ Е ДА ПРЕДЯВИШ ИСК Т.Е. ДА СЪДИШ ПРОКУРАТУРАТА. тОГАВА жална ти м..КА ! нЯМАМ ИНФОРМАЦИЯ ГРАЖДАНИН ДА СЕ Е ОПЪЛЧИЛ СРЕЩУ ПРОКУРАТУРАТА И ДА Е СПЕЧЕЛИЛ! Спомни си заканите на Волен Сидеров и какво -клекна ! Иначе пак за жалната майка!

Сменете си източниците на информация.
Аватар
teogeo
Активен потребител

Назад към Виртуално деловодство