начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Прекратяване на договор

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Прекратяване на договор

Мнениеот sunsh1ne » 29 Сеп 2016, 23:19

Здравейте,
Тъй като предполагам в най-скоро време ще ми прекратят договора искам да знам какво ще се случи след това. Договора е трудов сключен на основание чл.107 във връзка с чл. 68 ал. 1 т.2 и чл. 70 от Кодекса на труда.
Предполагам, че след като се върне колежката която замествам ще ми прекратят договора. Интересува ме в този случай дали имам право на обезщетение от борсата и ако да в какъв размер.

Благодаря предварително!
sunsh1ne
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Юли 2009, 11:00

Re: Прекратяване на договор

Мнениеот katerinakuch » 04 Окт 2016, 19:20

Да, имате право на обезщетение.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: Прекратяване на договор

Мнениеот sunsh1ne » 05 Окт 2016, 14:08

Благодаря много за отговора, но все пак ми трябват и подробности. В какъв размер е и по кой член трябва да се прекрати за да го получавам.
Благодаря!

katerinakuch написа:Да, имате право на обезщетение.
sunsh1ne
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Юли 2009, 11:00


Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron