начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

адвокат с опит в животновъдството

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


адвокат с опит в животновъдството

Мнениеот anititaradoslavova » 17 Юни 2017, 16:37

Здравейте,

Моля ви да ми препоръчате адвокат, който да е имал (има) опит в животновъдството: узаконяване на ферма, не регламентирана търговия, спазване на изисквания за отглеждане и транжиране на животни, спазване на изисквания за получаване на субсидии и т.н.
Материята е много специфична и поради тази причина е важно юристът да има опит в тази насока.

Предварително благодаря за помощта ви.
anititaradoslavova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Юни 2017, 15:55

Re: адвокат с опит в животновъдството

Мнениеот ivanov_p » 18 Юни 2017, 09:18

Очевидно е, че нямате опит нито с животни, нито с нерегламентирана търговия, нито с транжиране, а още по-малко с евросубсидии, които не се дават нито за едното, нито за другото, напротив, тези деяния са разгледани подробно в Наказателния кодекс. Вместо да питате по форумите отидете в местната централа на ГЕРБ и кажете какво искате и колко от парите ще останат за вас, но колкото и да останат ще стане както с всички, те ще си приберат техните, а вашите, техните и тези за консултанти ще върнете след проверките, които същите хора ще изпратят защото трябва да има и хванати, за да се върти колелото.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: адвокат с опит в животновъдството

Мнениеот anititaradoslavova » 18 Юни 2017, 13:00

Здравейте,

Да, нямам особен опит и поради тази причина търся адвокат, който има такъв опит (зная, че е много специфично) и би могъл да ме консултира по тези въпроси. Аз самата нямам време да правя всичко това.
Моля, ако имате идеия за такъв да ми го препоръчате.
anititaradoslavova
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Юни 2017, 15:55

Re: адвокат с опит в животновъдството

Мнениеот vladidster » 19 Юни 2017, 11:42

Имате лично съобщение.
vladidster
Младши потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Апр 2017, 19:20


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron