начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Каква е процедурата за преместване от английски затвор в Б-я

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Каква е процедурата за преместване от английски затвор в Б-я

Мнениеот mellini » 14 Дек 2016, 20:28

Здравейте, ако е възможно, някой да ми разявни каква е процедурата и какви документи са необходими за трансфер на осъден българин в Англия за изтърпяване на наказанието в България?
Много благодаря предварително!
mellini
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Сеп 2016, 21:11

Re: Каква е процедурата за преместване от английски затвор в

Мнениеот svettoslav » 14 Дек 2016, 23:32

Сложно е доста.
Трябва ви адвокат. Сериозното отношение към проблема предполага това.
Все едно да ми обяснява на мен някои тук заваряването на корпуса на атомна подводница.
Има работи, които не са за Интернет.
svettoslav
Активен потребител
 
Мнения: 3901
Регистриран на: 07 Апр 2009, 07:11

Re: Каква е процедурата за преместване от английски затвор в

Мнениеот teogeo » 15 Дек 2016, 01:18

mellini написа:Здравейте, ако е възможно, някой да ми разявни каква е процедурата и какви документи са необходими за трансфер на осъден българин в Англия за изтърпяване на наказанието в България?
Много благодаря предварително!


Здравейте,

както каза колегата - нещата са си сложни. Не очаквайте някой тук да Ви изпише цял ферман от 10 страници ръководство "step by step".
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron