начало
Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова

ПРОБАЦИЯ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 02 Юни 2005, 11:42

Пробационните служители се назначават на следните длъжности:
а)Началник Областна служба
б)пробационни инспектори
В)офицери
д)сержанти
г)граждански лица-техническо лице деловодител..
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Н.Д » 02 Юни 2005, 12:38

Скоро ще има ли нов конкурс за пробационни служители? Тъй като има някои, които са пропуснали първия срок за подаване на документи.

Благодаря!!!!!!
Н.Д
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот kapitan1 » 02 Юни 2005, 13:01

НА КАКЪВ ПРИНЦИП ЩЕ СЕ ОПРЕДЕЛЯТ ЩАТНИТЕ БРОЙКИ В ПРОБАЦИОННИТЕ СЛУЖБИ,ИЛИ ЩЕ БЪДЕ РЕГЛАМЕНТИРАНО ВЪВ ВСИЧКИ СЛУЖБИ ДА ИМА ПОНЕ ПО ЕДИН СЕРЖАНТ, ЕДИН ПРОБАЦИОНЕН ИНСПЕКТОР И ЕДИН ДЕЛОВОДИТЕЛ. ИНТЕРЕСУВАТ МЕ СЛУЖБИТЕ В СЪОТВЕТНИЯ СЪДЕБЕН РАЙОН?
kapitan1
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот kapitan1 » 02 Юни 2005, 14:14

ОТ ВАШИТЕ ДУМИ РАЗБИРАМ, ЧЕ ВИЕ СТЕ ДОБРЕ ИНФОРМИРАН ОТНОСНО ПРИЛАГАНЕ НА ПРОБАЦИЯТА И КАДРОВИЯ ПОДБОР НА КАНДИДАТИТЕ.ДО ТОЗИ МОМЕНТ СЕ ПРАВИ ПОДБОР НА СЕГА РАБОТЕЩИ В СИСТЕМАТА СЛУЖИТЕЛИ, ИМАМ ВПРЕДВИД СЛУЖИТЕЛИ ОТ АРЕСТИТЕ, ЗАТВОРИТЕ И Т.Н.ОТГОВОРЕТЕ МИ, АКО МОЖЕТЕ, КОГА ЩЕ СЕ НАПРАВИ ПОДБОР НА ВЪНШНИТЕ КАНДИДАТИ:ПЕДАГОЗИ, СОЦИАЛНИ РАБОТНИЦИ И ДР.ИМАЛИ ВЕРОЯТНОСТ ЩАТНИТЕ РАБОТНИ МЕСТА ДА СЕ ЗАЕМАТ ОТ СЛУЖИТЕЛИ ОТ СИСТЕМАТА И СЪВСЕМ МАЛКО ДА БЪДАТ ВЪНШНИТЕ КАНДИДАТИ.НЕ ВИЖДАМ КАК ВЪВ ВРЕМЕТО ЩЕ СЕ ПРОВЕДАТ ПСИХОЛОГИЧЕСКИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ С ВСИЧКИ КАНДИДАТИ.
kapitan1
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 03 Юни 2005, 10:21

Shte ima vtori tur ot 01.09.05g.nema strashno ako ste udobren nqma znachenie dali ste ot sistemata ili otvan...uspeh.....
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 03 Юни 2005, 11:19

До Архангел


Втори тур от 01.09.2005 г. за какво :
1. За нови пробационни служители
2.За провеждане на психологически тест с одобрените които са извън системата
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот клое » 03 Юни 2005, 11:32

Искате да кажете, че от 01.09.05 г. ще има нов прием на документи?
клое
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 03 Юни 2005, 14:44

да , от 01.09.05 г. ще има нов прием на документи......veselo lqto......
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Нина » 03 Юни 2005, 16:16

Провеждането на парламентарните избори ще спре ли процедурата по назначаване на пробационните служители?
Нина
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 03 Юни 2005, 17:05

До Архангел :


До кога подалите в м. февруари молби за пробационни служители да бъдат в очакване за психологически тест , ако вече са минали етап проучване ? Има ли смисъл още да чакаме или да си готвим документите за м 09 ?

БЛАГОДАРЯ !!!!!!!!!!!!!!!
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот galaktika » 04 Юни 2005, 17:34

galaktika написа:

>
>
> До Архангел :
>
>
> До кога подалите в м. февруари молби за пробационни служители
> да бъдат в очакване за психологически тест , ако вече са минали
> етап проучване ? Има ли смисъл още да чакаме или да си готвим
> документите за м 09 ?
>
> БЛАГОДАРЯ !!!!!!!!!!!!!!!
galaktika
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 04 Юни 2005, 14:20

Re: Архангел

Мнениеот Г » 04 Юни 2005, 17:52

Вероятно назначаването на пробационните служители става по схема, кога ще се назначат пробационните служители в по-малките райони?
Г
 

До: Архангел

Мнениеот мимоза » 05 Юни 2005, 13:20

Много ми е чудно как са определили втората дата за прием на документи след като още няма назначени от първия прием? на мен ми казаха , че ще ми се обадят по телефона? това какво означава? кога ще ми се обадят? Става въпрос за Пловдив
мимоза
 

Re: До: Архангел

Мнениеот gi4on » 05 Юни 2005, 18:04

Дати и срокове за прием на документи се определят със заповед на министъра,а не от арахангели.

[%sig%]
gi4on
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 06 Юни 2005, 12:35

Искам да кажа на всички ,които имат нужда от информация за пробацията да ми пишат на адрес a_aron@abv.bg с конкретни въпроси надявам се на които мога да дам отговор!!!
архангел
 

Do: Arxangel

Мнениеот мимоза » 06 Юни 2005, 12:50

Нямаш ли ICQ? Моето е 120420412, така ще бъде по-лесно да обменяме информация
мимоза
 

Re: До: Архангел

Мнениеот ponko » 06 Юни 2005, 17:32

мимоза, спокич бе братче и на мен така ми казаха да чакам обаждане. ами ще чакаме явно бялата мечка да се събуди и да ни се обади, друго какво ни остава??? на мен ми се струва, че по-рано от догодина нещата няма да се задвижат, тъй като след някой и друг ден ще има избори, а после идва отпускарско време, а и след това ще им е нужно на новите време за да влезат в час. така че чакане му е майката за сажаление :(.
ponko
 

Re: До: Ponko

Мнениеот мимоза » 06 Юни 2005, 21:18

Значи чакащи за обаждане много :) Аз предлагам да направим един импулсен телефон и всичките да чакаме на него да ни се обадят( може да изкараме и някой дуг лев докато чакаме да ни се обадят , един вид компенсация:) ) който е " ЗА " да пише!!!!!!!!!!
мимоза
 

Re: Do: Arxangel

Мнениеот мимоза » 06 Юни 2005, 21:40

Колеги днес се запознах с един пробационен служител , за който от моите впечатления мога да кажа , че е прекрасен човек , много внимателен , много деликатен и ако откриете някои свои качества тук , искрено се надявам да сте му бъдещите колеги! Правосъдната система се нуждае от такива служители затова нека на първо място да е Работата, а не заплатата , работното време и т.н!
мимоза
 

пробация

Мнениеот червени шампиони » 07 Юни 2005, 16:18

Чудя се,няма ли вече някой ангажиран и знаещ човек да излезе и да каже-действа ли вече пробацията в България?Защото си говорим само глупости!Да не се окаже само ,че наистина в Б-я има вече назначени проб.служители ,но никой да няма идея какво следва оттук нататък!Защото районните съдилища бълват присъди с пробационни мерки и наказания,но няма кой да ги изпълнява!И в един момент,в кой ще бъде вината?Има ЗИН,НК,присъди,осъдени!Да не повторим братска Румъния,кадето уж пробация има ,но само на книга!Пробацията,пробационната дейност,пробационните съвети,изпълнението на присъдите-всичко това е ново за българина и тепърва ще излезат лаици и "новатори",които ще ни учат "що е то пробация и има ли тя почва у нас"!
Хубава работа ама българска!А ние още дълго време ще си чешем езиците и ще чакаме да Ви;Ни назначат на работа!Защото работа има,места има ама връзки няма!
червени шампиони
 

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron