начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ПРОБАЦИЯ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: пробация

Мнениеот архангел » 07 Юни 2005, 16:55

Kade da izleze?
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот lot62 » 08 Юни 2005, 11:33

Колеги, да наистина вече има назначени служители в някои областни звена "Пробация", но те са много малко в сравнение с това което е утвърдено като щат. Пробацията все още не действа, тъй като не са назначени хората които трябва да осъществяват контрол по спазване на пробационните мерки. Назначените до момента се занимават с организационни проблеми/сгради,стаи и т.н./. Мен обаче ме интересува за кои длъжности в щата се изисква юридическо образование и ще се признава ли работата на такава длъжност за юридически стаж. Ако някой има повече информация моля, за отговор.
lot62
Младши потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: 08 Юни 2005, 10:56

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот barba » 08 Юни 2005, 13:29

Здравейте колеги!!!Аз също се интересувам за длъжностите с юридическо образование, а знаете ли по колко щатни бройки(приблизително) ще се назначават към съдебните райони.И ми е много интересно къде точно ще работят тези служби????съд, затвор, РПУ, общината........, кякои знае ли???Всичко е пълна мъгла.......:(((
barba
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот barba » 08 Юни 2005, 14:11

В чл. 134, ал. 2, т. 2 пише че членовете на пробационните съвети са "представители на общините, районните управления на МВР .................", как го тълкувате вие?Служителите на общините(както съм аз) юристи ли трявба да бъдат,с допълнителен трудов договор ли ще работят или трябва да си прекратат трудовото правоотношение..........нищо не разбирам:((((Моля за вашите коментари!!!!
barba
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 08 Юни 2005, 14:44

Staja v probacionnite slujbi nqma da se zachita za uridicheski staj!
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 08 Юни 2005, 14:48

Nama takiva dlyjnosti i iziskvaniq
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот архангел » 08 Юни 2005, 14:51

Uchastieto v prob.saveti e DOBROVOLNO T.E. UREDENO V ZAKONA KAKVI HONORARI KAKVI GRAGDANSKI DOGOVORI TARSITE.....
архангел
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот siela » 08 Юни 2005, 15:50

Аз също се интересувам къде, ще се помещават пробационните служители.И виждам,че много колеги питат, но отговор няма.
siela
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 08 Юни 2005, 15:55

Това което аз знам е , че ще имат собствени сгради, т. е няма да са нито към затвора, ното към РПУ-та и т. н
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот клое » 08 Юни 2005, 16:27

кумулативно или алтернативно е изискването за образование "право и педагогика" за пробационен служител?
клое
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Gosho » 08 Юни 2005, 16:56

Е как кумулативно, колега? Ако беше кумулативно, щяха да намерят 5-6 човека, максимум, които да отговарят на критериите...
Gosho
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 08 Юни 2005, 18:52

Колега с този въпрос предполагам , че отрепа всички участници в форума!!!!!
Отдавна не бях се смяла така:)
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот Пионерче » 08 Юни 2005, 19:52

off
Мимоза, Вие пък ги Отрепахте... (срв. Утрепвам (се))
Пионерче
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 08 Юни 2005, 21:18

Пионерче, едно не разбирам : всеки път правиш забележка за правописа ми:)
хайде стига де..............
Ти перфектен ли си?
мимоза
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот мимоза » 08 Юни 2005, 21:20

Клое дано не съм те обидил/а . Sorry!
мимоза
 

Re: пробация

Мнениеот ponko » 08 Юни 2005, 21:32

еми човече добре дошъл в клуба :)
ponko
 

Re: До: Ponko

Мнениеот ponko » 08 Юни 2005, 21:38

идеиката не е лоша :)))
ponko
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот ponko » 08 Юни 2005, 21:51

ми то като нема кво др да си кажем по темата,вече ще гледаме правописа :))))))))
маитапче :)))
ponko
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот miss » 09 Юни 2005, 12:20

Ima nazna4eni za Varna. Razbrah go ot varnenskija zatvor, Te sa IZVESTNI NA GRADA vrazkari!!!!!!!
miss
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот В » 09 Юни 2005, 12:27

Някой знае ли, дали в Бургас има назначени пробационни служители?
В
 

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron