начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

ПРОБАЦИЯ

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Мнениеот xoce » 28 Юни 2005, 11:07

Важното е ,че ти не млъкваш!
xoce
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот MUERTE » 28 Юни 2005, 16:33

ОК! Психо теста за пробационни служители извън системата на местата за лишаване от свобода ВЕЧЕ СЕ ПРОВЕДЕ. Зная защото участвах. Изпита беше на 17.05. в ГДИН в София. Присъстваха 16 души - от всеки един по-голям град по един. Само от Варна бяха две колежки. Започнахме от 8.30 сутринта. Аз приключих към 14.30, но останаха още доста хора за събеседване с екипа от психолози към дирекцията. На място разбрахме, че предните дни също е имало психо тестове, но не знам с кои кандидати. До момента имам само неофициални резултати - сигурно е заради изборите. Но в нашия град, а той е един от големите в Б-я, вече е назначен директора на местната дирекция, въпреки, че такава все още няма и не функционира.
MUERTE
 

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот katia.ivanova » 20 Май 2009, 16:01

Намерих темата днес и незнам дали някой пише в нея, но ще се радвам да ми отговорите на един въпрос инспекторите първа степен категория Г от ГДИН при назначаването им преминават ли първоначално професионално обучение и ако да къде се провежда то?!!! Благодаря ви предварително!!!
katia.ivanova
Младши потребител
 
Мнения: 48
Регистриран на: 15 Авг 2007, 13:51

Re: ПРОБАЦИЯ

Мнениеот judex » 21 Май 2009, 00:34

doc03 написа:
Ина написа:Можете ли да ми кажете какво ще представлява психологическото изследване за пробационни служители?


За Ина и всички други.
Изследвания, интервюта и пр. и пр. Всичко е прах в очите за да им направите масовката на техните хора, за да излизе, че наистина е имало конкурс. Нещата се решават от директор на ГДИН нагоре!

Преди време една жена си подаде документи. Прие ги един бок...к - Любо Йосифов. После медицински прегледи и пр. После нещата се забавят и една жена отива да провери какво става. Оказва се, че " ... госпожо, документи с Вашето име не са приемани в ...".
Чисто и просто жената с ценза си щеше да ги удари в земята и да измести някой от въртилаторите. Документи не са приемани ... Ха иди докажи, че са приети... Какво, записите от камерите ли ще изискаш ...
ПРАХ В ОЧИТЕ Е ВСИЧКО ЗА ПРОБАЦИОННИТЕ СЛУЖИТЕЛИ[/quot

Значи, протича като току-що отминалите конкурси!
judex
Младши потребител
 
Мнения: 76
Регистриран на: 13 Май 2009, 19:56

Предишна

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron