начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

конкурс за съдии по вписванията

Дискусионен форум, посветен на конкурсите за магистрати


Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот loni79 » 30 Май 2009, 14:51

този въпрос със стажа явно затруднява много хора- Н Я М А изискване за стаж нито за съдии по вписванията, нито за държ.съд.изпълнители
loni79
Младши потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Яну 2009, 10:29

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот genius75 » 02 Юни 2009, 15:30

Неофициално някой да знае коя ще е изпитната комисия. Може и на лични да ми пише.
Спорен ден.
genius75
Потребител
 
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Ное 2006, 18:35

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот raev_m » 02 Юни 2009, 15:53

То този,който знае това значи вече е вътре :)))))
Първо да видим списъка дали сме допуснати и тогава ще мислим за другите неща.
raev_m
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 01 Ное 2008, 15:47

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот dedra » 02 Юни 2009, 17:23

ЗА ДОПУСКАНЕ ЩЕ НИ ДОПУСНАТ ВСИЧКИ, ДОРИ ДА ИМА НЕЩО ЗА ОПРАВЯНЕ ПО ДОКУМЕНТИТЕ ЩЕ ИМА СРОК ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОПУСКИТЕ.
ПОСЛЕ ЗАПОЧВА НАШЕТО ОТСТРАНЯВАНЕ.
dedra
Потребител
 
Мнения: 269
Регистриран на: 25 Апр 2009, 22:03

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот dedra » 02 Юни 2009, 17:37

в приключилия конкурс за дси, в обявения списък на допуснатите до изпит не бяха обявени посочените от кандидатите места.
отговорите от теста също не бяха публикувани никъде. преди самия тест председателят на комисията спомена, че има само един въпрос с два правилни отговора , но единият бил по-правилен.
мисля си , че нещо подобно ни очаква и сега.
dedra
Потребител
 
Мнения: 269
Регистриран на: 25 Апр 2009, 22:03

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот raev_m » 02 Юни 2009, 17:49

100% съм сигурен,че ни очаква нещо подобно и че няма да е лесно и от нас ще се иска доста зубкане и късмет...
raev_m
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 01 Ное 2008, 15:47

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот hnhn » 03 Юни 2009, 11:20

Толкова ли е важен състава на комисията или не питате просто от любопитство.......
hnhn
Младши потребител
 
Мнения: 38
Регистриран на: 13 Мар 2006, 03:37

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот dedra » 03 Юни 2009, 13:54

и състава на участващите е важен-по-малко наши хора, повече шанс за простосмъртните.
dedra
Потребител
 
Мнения: 269
Регистриран на: 25 Апр 2009, 22:03

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот raev_m » 03 Юни 2009, 14:22

състава на "нашите" се очертава да преобладава...вече поразпитах и аз как стоят нещата и май за някои места "кандидатите" се знаят.и аз започвам да се чудя има ли смисъл да пълня бюджета на МП с моята вноска за участие в конкурса...
raev_m
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 01 Ное 2008, 15:47

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот temis » 03 Юни 2009, 14:49

Здравейте! Виждам, че имате информация за местата, за които предварително се знае кой ще бъде назначен. Бихте ли споделили за кои градове става въпрос! И много моля някой ако може да пусне във форума тест, който се е падал през изминалите години, защото аз нищо не открих, поне да имаме някаква представа как са зададени въпросите и как са формулирани отговорите. Приятно четене и успех на всички!!! :)
temis
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2009, 16:41

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот raev_m » 03 Юни 2009, 15:01

няма значение къде са заетите места...вече сме подали документи и няма как да се коригират посочените от нас места.
спирам с тази тема и няма да я коментирам...за всеки е ясно,че такива хора има и винаги ще има.
ще си помисля още някои ден дали има смисъл да участвам в този цирк.
raev_m
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 01 Ное 2008, 15:47

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот sisita » 04 Юни 2009, 09:37

И аз като колегата raev_m получих някои разяснения за вече заети места в няколко града,но ...въпреки това ще се явя ,пък да видим какво ще излезе.Дано не стане както на някои предходни конкурси.Успех на всички!
sisita
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2009, 20:24

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот Biby » 04 Юни 2009, 09:48

Пак ли!? :evil:
Колеги, кажете за кои градове имате информация, че са заети местата? Любопитно ми е дали ще се окаже вярно. :oops:
Изображение
Biby
Потребител
 
Мнения: 329
Регистриран на: 28 Яну 2002, 20:25
Местоположение: София

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот chronometer » 04 Юни 2009, 10:22

raev_m написа:няма значение къде са заетите места...вече сме подали документи и няма как да се коригират посочените от нас места.
спирам с тази тема и няма да я коментирам...за всеки е ясно,че такива хора има и винаги ще има.
ще си помисля още някои ден дали има смисъл да участвам в този цирк.


Напротив, ИМА ЗНАЧЕНИЕ, дори и само за това да знаеш кого трябва да удушиш!/Образно казано! :D /Когато ние - участниците във форума - не си споделяме информация, помагаме на гадните плъхове с връзки! Затова и аз се присъединявам към молбата на колегите - ако имате конкретна информация за временно назначени мамини синчета и дъщерички в определени градове - споделете я. Нека после те да се нервят! Психоатака до дупка! Ако знаете какъв е бил тестът на миналия конкурс - постнете го. Да се нерви комисията! Откъде накъде те ще си живеят спокойно и щастливо, а само ние ще отнасяме целия стрес и останалите негативи! А и не е зле да ползваме малко от китайския боен опит - изнервеният противник е значително по-лесен! Я вижте как подви опашката уважаемата Меги Тачева след грандиозния сканадал с башибозушкото изпълнение на ЧСИ в Асеновград! Но ако медиите си бяха мълчали, всичко отново щеше да се потули!
chronometer
Младши потребител
 
Мнения: 61
Регистриран на: 27 Апр 2007, 19:58

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот judex » 04 Юни 2009, 13:22

chronometer написа:
raev_m написа:няма значение къде са заетите места...вече сме подали документи и няма как да се коригират посочените от нас места.
спирам с тази тема и няма да я коментирам...за всеки е ясно,че такива хора има и винаги ще има.
ще си помисля още някои ден дали има смисъл да участвам в този цирк.


Напротив, ИМА ЗНАЧЕНИЕ, дори и само за това да знаеш кого трябва да удушиш!/Образно казано! :D /Когато ние - участниците във форума - не си споделяме информация, помагаме на гадните плъхове с връзки! Затова и аз се присъединявам към молбата на колегите - ако имате конкретна информация за временно назначени мамини синчета и дъщерички в определени градове - споделете я. Нека после те да се нервят! Психоатака до дупка! Ако знаете какъв е бил тестът на миналия конкурс - постнете го. Да се нерви комисията! Откъде накъде те ще си живеят спокойно и щастливо, а само ние ще отнасяме целия стрес и останалите негативи! А и не е зле да ползваме малко от китайския боен опит - изнервеният противник е значително по-лесен! Я вижте как подви опашката уважаемата Меги Тачева след грандиозния сканадал с башибозушкото изпълнение на ЧСИ в Асеновград! Но ако медиите си бяха мълчали, всичко отново щеше да се потули!
Колега, подкрепям те напълно!А Меги - с оставка или не, това ще й бъде последния мандат като министър!
judex
Младши потребител
 
Мнения: 76
Регистриран на: 13 Май 2009, 19:56

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот megi_law » 04 Юни 2009, 22:32

Колеги,дали ще успеем в конкурса май не зависи вече от зубкането или от това,кой ще оглавява комисията.Представете си,че Меги Тачева е вече духнала,защото 25.07.означава нов Министър на правосъдието,ако успеят политическите сили да уйдурдисат кабинета все пак!Моля ако някой има последния тест от Петканово време да го пусне във форума.
megi_law
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Апр 2008, 18:23

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот genius75 » 09 Юни 2009, 13:33

Наистина ли си вярвате че някой ще пейстне теста ?!?!
Ама, много сте наивни бе хора.......................
genius75
Потребител
 
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Ное 2006, 18:35

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот chronometer » 12 Юни 2009, 11:56

МП отново подхожда към организацията на обявения конкурс с олимпийско спокойствие и ориенталски непукизъм. Чудя се дали до датата на първия изпит ще има назначена комисия и обявен регламент, утвърден конспект и най-вече - списък на допуснатите кандидати. Както спокойно са я подкарали, без да си дават зор до последния ден на обявените срокове - първо 14 дневен, после 7, после не знам колко си дневен, датата на изпита ще дойде и ще си отмине ... :mrgreen: Тези хора да не би да си мислят, че кандидатите нямат нужда от подготовка - т.е. така и така отговорите на теста вече са известни на тези на които трябва, останалите могат и да не учат... :evil:
chronometer
Младши потребител
 
Мнения: 61
Регистриран на: 27 Апр 2007, 19:58

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот dedra » 12 Юни 2009, 12:39

топло, колега топло
dedra
Потребител
 
Мнения: 269
Регистриран на: 25 Апр 2009, 22:03

Re: конкурс за съдии по вписванията

Мнениеот sisita » 16 Юни 2009, 17:16

Колеги,не трябваше ли днес да излезе списъка с допуснатите кандидати или аз съм в грешка :?
sisita
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2009, 20:24

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изпити


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron